Error: No articles to display

Rzut karny odebrał punkty

Zacięty, pełen walki mecz stoczyli piłkarze Bronowianki w 10. kolejce krakowskiej okręgówki. Na własnym boisku zremisowali z Prokocimiem 1-1 i pozostali w środku tabeli.

Bronowianka Kraków - KS Prokocim Kraków 1-1 (1-0)
1-0 Kowalówka 18
1-1 Cebula 79, karny
Bronowianka: Rzepecki - Sobecki, Kubik, Czerw, Tomczak (73 Kromka), Sułecki, Pietuchow, Kowalówka (88 Smaga), Kapusta (84 Hertkorn) , Łętocha, Gzyl (87 Michał Boruta).

Gospodarze prowadzili do przerwy po golu Macieja Kowalówki. Mimo ambitnej walki nie utrzymali prowadzenia do końca, w kolejnym meczu stracili gola z rzutu karnego. W bramce Bronowianki stał tym razem Piotr Rzepecki, Marek Hamryszczak oglądał spotkanie w roli kibica, kontuzja, której doznał w meczu ze Skawinką okazała się poważniejsza, piłkarza czeka dłuższa przerwa w grze.