Error: No articles to display

Raba zwycięska w barażu trampkarzy

Trampkarzom Bronowianki nie udało się awansować do Małopolskiej 2. Ligi Trampkarzy. W rewanżowym meczu barażowym - mimo ambitnej postawy - przegrali 2-5 z Rabą Dobczyce na boisku SMS. W pierwszym spotkaniu Raba wygrała 1-0 i to ona cieszy się z awansu jesienią. Chłopcy z Bronowianki zapowiadają, że powalczą o promocję w czerwcu.

Do przerwy Bronowianka przegrywała 0-2 i musiała postawiła na otwartę grę. Dalsze bramkowe straty były jej konsekwencją. Drużyna walczyła jednak do samego końca, nie załamały jej ani kolejne bramki przeciwnika (w pewnym momencie było już 0-4), ani nawet obroniony rzut karny przez bramkarza przeciwników. W końcówce gospodarze strzelili w ciągu 4 minut 2 bramki i zrobiło się 2-4, dalej próbowali atakować, ale wtedy zostali ugodzeni piątym trafieniem.
Wiosną podpieczni trenera Łukasz Rzepki ponownie mogą powalczyć w Krakowskiej Ekstralidze Okręgowej Trampkarzy o wygraną i w barażach o awans.