Oficjalny lekarz

Partnerzy

Error: No articles to display

Bolesna porażka na koniec rundy

PIŁKA NOŻNA. Nie udało się piłkarzom Bronowianki dobrze zakończyć rundy w jesiennej w V lidze krakowskiej. Na własnym boisku przegrali z Clepardią 0-3 (0-1) i pozostali z zaledwie 17-punktowym dorobkiem, co oznacza, że wiosną czeka ich trudna walka o utrzymanie.

Po w miarę wyrównanej pierwszej połowie Bronowianka przegrywała 0-1, tracąc bramkę w 40 minucie. W drugiej części meczu podopiecznym Arkadiusza Kubika zabrakło i czysto piłkarskich, i wolicjonalnych atutów, by choćby odrobić startę. Ceną za fatalne błędy w defensywie były zaś kolejne bramkowe straty - w 63 i 90 minucie. Goście zasłużenie wywieźli z Bronowic zwycięstwo i doszlusowali do czołówki tabeli.

Drużyna Bronowianki - z 4 zwycięstwami, 5 remisami i 7 porażkami - zebrała 17 punktów w rundzie jesiennej sezonu. Ostateczny układ tabeli po tej części rozgrywek będzie znany po rozegraniu zaległych meczów, które zaplanowano na 17 listopada.