Oficjalny lekarz

Partnerzy

Error: No articles to display

Do przerwy Bronowianka, po przerwie Kaszowianka

KaszowiankaPiłkarze Bronowianki wkroczyli w trudniejszą część sezonu - w terminarzu nastały mecze z mocnymi przeciwnikami. W niedzielę po ambitnej walce podopieczni trenera Łukasza Kubika ulegli 1-3 spadkowiczowi z IV ligi - Kaszowiance. A już w najbliższą niedzielę (29 września, g. 11) kolejny trudny sprawdzian - mecz z naszpikowaną ligowcami Wieczystą, liderem gr. II krakowskiej okręgówki.

Bronowianka Kraków - Kaszowianka Kaszów 1:3 (1:0)
Bramki: 1:0 Michał Siatka 32, 1:1 Bartosz Kiełbus 51, 1:2 Sebastian Pikuła 58, 1:3 Sebastian Pamuła 61.
Bronowianka: Bożek - Sułecki, Czerw, Tomczak, Syrda-Małodobry (66 Zybowski) - Siatka (80 Soja), Łętocha (66 Sobecki), Skawina, Smoliarczuk (66 Pietuchow), Kapusta (80 Smaga) - Gzyl.
Żółta kartka - Siatka.

Po pierwszej połowie Bronowianka prowadziła dzięki bramce Michała Siatki i niezłej grze. Wszystko zmieniło się po przerwie - Kaszowianka przejęła inicjatwywę i zdobywała bramki. Jedną z trzech zanotował Bartosz Kiełbus, niedawny król strzelców okręgówki w barwach ... Bronowianki.