Sponsor techniczny

Maxima Sport

Partnerzy

Galeria

1 procent

VIII Memoriał Stanisława Syrdy: wyniki eliminacji w grupie A

Sobotnimi eliminacjami rozpoczął się w hali Bronowianki VIII Memoriał Stanisława Syrdy w piłce nożnej (18-19 stycznia 2020). W grupie A w godz. 8-14.30 zagrały: Kaszowianka, Kmita Zabierzów, Andalaro Krzeszowice, Błękitni Czułówek, Bronowianka II, LKS Rudnik, M&K Kampery, Sparta Kazimierza Wielka.

Gry w grupie toczą systemem „każdy z każdym” 1x12 min. Zespoły, które uplasują się na miejscach 1-4 w obu grupach awansują do niedzielnej fazy finałowej. Zespoły, które zajmą miejsca 5-8 w grupach, kończą udział w Memoriale.

Grupa A - gry w g. 8-14.30
1. Kaszowianka
2. Kmita Zabierzów
3. Andalaro Krzeszowice
4. Błękitni Czułówek
5. Bronowianka II
6. LKS Rudnik
7. M&K Kampery
8. Sparta Kazimierza Wielka

1. 8:00-8:12          1v2        Bronowianka II – Błękitni Czułówek                    3:0
2. 8:14-8:26          3v4        Kmita Zabierzów – M&K Kampery                        1:2
3. 8:28-8:40          5v6        Kaszowianka Kaszów – Andalaro Krzeszowice   0:0
4. 8:42-8:54          7v8        LKS Rudnik – Sparta Kazimierza Wlk.                  0:1
5. 8:56-9:08          1v4        Bronowianka II – M&K Kampery                          0:2
6. 9:10-9:22          2v3        Błękitni Czułówek – Kmita Zabierzów                  0:3
7. 9:24-9:36          5v8        Kaszowianka Kaszów – Sparta K. Wlk.                0:1
8. 9:38-9:50          6v7        Andalaro Krzeszowice – LKS Rudnik                   1:3
9. 9:52-10:04        1v3        Bronowianka II – Kmita Zabierzów                     0:1
10. 10:06-10:18   2v4        Błękitni Czułówek – M&K Kampery                      1:4
11. 10:20-10:32   5v7        Kaszowianka Kaszów – LKS Rudnik                     1:2
12. 10:34-10:46   6v8        Andalaro Krzeszowice – Sparta K. Wlk.               3:4
13. 10:48-11:00   1v5        Bronowianka II – Kaszowianka Kaszów              2:1
14. 11:02-11:14   2v6        Błękitni Czułówek – Andalaro Krzeszowice         1:9
15. 11:16-11:28   3v7        Kmita Zabierzów – LKS Rudnik                            1:1
16. 11:30-11:42   4v8        M&K Kampery – Sparta Kazimierza Wlk.             1:1
17. 11:44-11:56   1v6        Bronowianka II – Andalaro Krzeszowice            3:0
18. 11:58-12:10   2v7        Błękitni Czułówek – LKS Rudnik                          1:6
19. 12:12-12:24   3v8        Kmita Zabierzów – Sparta Kazimierza Wlk.        1:0
20. 12:26-12:38   4v5        M&K Kampery – Kaszowianka Kaszów                0:1
21. 12:40-12:52   1v7        Bronowianka II – LKS Rudnik                              0:0
22. 12:54-13:06   2v8        Błękitni Czułówek – Sparta Kazimierza Wlk.       0:5
23. 13:08-13:20   3v5        Kmita Zabierzów – Kaszowianka Kaszów            1:0
24. 13:22-13:34   4v6        M&K Kampery – Andalaro Krzeszowice               4:1
25. 13:36-13:48   1v8        Bronowianka II – Sparta Kazimierza Wlk.           0:1
26. 13:50-14:02   2v5        Błękitni Czułówek – Kaszowianka Kaszów          0:4
27. 14:04-14:16   3v6        Kmita Zabierzów – Andalaro Krzeszowice           2:1
28. 14:18-14:30   4v7        M&K Kampery – LKS Rudnik                                 2:0

 

lp Drużyna Punkty Bramki Miejsce
1.  M&K Kampery  16  15-5  I
2.  Kmita Zabierzów  16  10-4  II
3.  Sparta Kazimierza Wlk.  16  13-5  III
4.  LKS Rudnik  11  12-7  IV
5.  Bronowianka II  10  8-5  V
6.  Kaszowianka Kaszów  7  7-6  VI
7.  Andalaro Krzeszowice  4  15-17  VII
8.  Błękitni Czułówek  0  3-34  VIII

 

Niedziela - 19 stycznia:
Po cztery najlepsze zespoły z grup A i B grają w dwóch grupach – C i D 1x15 min. Po 2 najlepsze drużyny z grup C i D awansują do półfinału, zespoły z miejsc 3. i 4. grają o miejsca 5. i 7., przegrani z półfinałów o 3. miejsce.
Harmonogram gier w fazie finałowej, niedziela: gry w grupach C i D w godz. 9-12:55, półfinały 13-13.45, gry o miejsca: 13.50 - 15, FINAŁ - g. 15, po nim uroczyste zakończenie turnieju i wręczenie nagród. 
Harmonogram minutowy turnieju może ulec zmianom, niezależnym od organizatorów.

Sponsorami tegorocznego memoriału są: KS Bronowianka, Małopolski Związek Piłki Nożnej, Select, Akademia Młodego Sportowca Magicsports.pl, Akropol, rodzina i przyjaciele Patrona memoriału. Patronat medialny: SPORTOWETEMPO.pl, Futbol Małopolska.

Sponsorzy2020

Kalendarium wydarzeń

Brak wydarzeń

Tablica

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday838
mod_vvisit_counterYesterday979
mod_vvisit_counterThis week1817
mod_vvisit_counterLast week7086
mod_vvisit_counterThis month16609
mod_vvisit_counterLast month31746
mod_vvisit_counterAll days3023707

Online Now: 14
Your IP: 3.233.215.231
,
Today: luty 17, 2020