Sponsor techniczny

Maxima Sport

Partnerzy

Galeria

1 procent

Finaliści VIII Memoriału Stanisława Syrdy w komplecie - harmonogram niedzielnych gier (zdjęcia)

BronowiankaMEMMaleM&K Kampery, Nadwiślan Kraków, Bieżanowianka, LKS Rudnik (gr. C) oraz Bronowianka I, Kmita Zabierzów, Sparta Kazimierza Wielka, Potok Więckowice (gr D) - to uczestnicy fazy finałowej VIII Memoriału Stanisława Syrdy. Osiem z 16 zespołów wywalczyło awans z sobotnich eliminacji i w niedzielę zagra o tytuł mistrzowski. Wyniki niedzielnych gier podajemy na  żywo od godz. 9.

W sobotę 16 zespołów w dwóch grupach walczyło w eliminacjach. Awans wywalczyły po cztery najlepsze zespoły z gr. A i B. 
Są to:

Gr. A:
1. M&K Kampery
2. Kmita Zabierzów
3. Sparta Kazimierza Wlk.
4. LKS Rudnik

Wyniki eliminacji w grupie A

Gr. B
1. Bronowianka I 
2. Nadwiślan Kraków 
3. Bieżanowianka Kraków 
4. LKS Potok Więckowice

Wyniki eliminacji w gr. B

NIEDZIELA (19 stycznia) - faza finałowa

Po cztery najlepsze zespoły z grup A i B grają w niedzielę dwóch grupach – C i D (1x15 min). Mecz obu grup odbywają się naprzemiennie. Po 2 najlepsze drużyny z grup C i D awansują do półfinału, zespoły z miejsc 3. i 4. grają o miejsca 5. i 7., przegrani z półfinałów o 3. miejsce.

        Grupa C                              Grupa D
1A   MK Kampery                 1B   Bronowianka I
2B   Nadwiślan                    2A   Kmita Zabierzów
3B   Bieżanowianka              3A   Sparta Kazimierza Wlk.
4A   LKS Rudnik                   4B   LKS Potok Więckowice

Harmonogram fazy finałowej 
1.   9:00-9:15           1A - 4A      M&K Kampery - LKS Rudnik                     1:1
2.   9:20-9:35           1B - 4B      Bronowianka I - Potok Więckowice        3:0
3.   9:40-9:55           2B - 3B      Nadwiślan - Bieżanowianka                     2:0
4.  10:00-10:15        2A - 3A      Kmita Zabierzów - Sparta Kaz. Wlk.       0:1
5.  10:20-10:35        1A - 3B      M&K Kampery - Bieżanowianka             2:1          
6.  10:40-10:55        1B - 3A      Bronowianka - Sparta Kaz. Wlk.             1:1
7.  11:00-11:15        2B - 4A      Nadwiślan - LKS Rudnik                           1:3
8.  11:20-11:35        2A - 4B      Kmita Zabierzów - Potok Więckowice    6:1
9.  11:40-11:55        1A - 2B      M&K Kampery - Nadwiślan                      0:2
10. 12:00-12:15       1B - 2A      Bronowianka - Kmita Zabierzów            1:4
11. 12:20-12:35       3B - 4A      Bieżanowianka - LKS Rudnik                 0:3 vo               
12. 12:40-12:55       3A - 4B      Sparta Kaz. Wlk. - Potok Więckowice   6:0

Półfinały, g. 13-13.45
Półfinał 1: 13.00-13.20  1C - 2D          LKS Rudnik -  Kmita Zabierzów   0:6
Półfinał 2: 13.25-13.45  2C - 1D          Nadwiślan - Sparta Kaz. Wielka  0:3

Mecze o miejsca, g. 13.50-15.30
O 7. miejsce: 13.50-14.10 4C - 4D     Bieżanowianka - Potok Więckowice      0:3 vo
O 5. miejsce: 14.15-14.35 3C – 3D     M&K Kampery - Bronowianka I              2:5
O 3. miejsce: 14.40-15.00 Przegrani z 1/2 finału - LKS Rudnik - Nadwiślan   2:2 (2:3 karne)
FINAŁ: 15.05-15.25 Zwycięzcy z 1/2 finału - Kmita Zabierzów - Sparta K. Wlk. 1:3

Oprócz pucharów i dyplomów dla najlepszych drużyn podczas Memoriału przyznawane są także nagrody indywidualne w kategoriach:

Najlepszy strzelec
Najlepszy zawodnik (MVP)
Najlepszy bramkarz:
Najlepszy zawodnik KS Bronowianka

Czołówka strzelców po 1. dniu Memoriału
Porębski Dawid (M&K Kampery)       9
Kapusta Mateusz (Bronowianka I)    9
Ryś Marcin (Kmita)                        6
Dąbek Dominik (Andalaro)              5
Gielata Dawid (LKS Rudnik)            5
Czarnik Artur (Nadwiślan)               5
Ścieszka Michał (Nadwiślan)           5
Mochenek Damian (Sparta)            4
Adamczyk Mariusz (Sparta)            4 
Jędrzejowski Jan (Nadwiślan)         4 
Malik Piotr (Iskra Czułów)              4 
Barwiołek Artur (WKS Wawel)         4

Sponsorami tegorocznego memoriału są: KS Bronowianka, Małopolski Związek Piłki Nożnej, Select, Akademia Młodego Sportowca Magicsports.pl, Akropol, rodzina i przyjaciele Patrona memoriału. Patronat medialny: SportoweTempo.pl, Futbol Małopolska.

Sponsorzy2020

8MemorialOtwarcie1Male

Otwarcie VIII Memoriału Stanisława Syrdy

ZosiaMale

W uroczystym otwarciu uczestniczyła rodzina Patrona Memoriału, prezes KS Bronowianka Kazimierz Skrzypek wręcza kwiaty p. Zofii Syrdzie, żonie Stanisława

BronowiankaMEMMale

Mecz Kaszowianka - Bronowianka II, w białym stroju Kamil Sułecki

BronowiankaKaszowiankaMale

Mecz Kaszowianka - Bronowianka, Maciej Skawina (B, w białym) i Bartosz Kiełbus

KaszowiankaMale

 Memor2Male

Bronowianka I, przy piłce Marcin Gzyl

Memor4Male

 Memor5PWozniakMale

Gra Nadwiślan prowadzony przez trenera Pawla Woźniaka

Memor9Male

W akcji Wawel Kraków 

Memor23Male

Nadwiślan kontra Potok

Memor29Male

Mecz Bronowianka - Iskra Czułów

Memor10CracoviaKrwiodawcyMale

Krwiodawcy z Cracovii

Memor27BiezanowiankaMale

Bieżanowianka

SpartaKWMale

Sparta Kazimierza Wielka

KamperyMale

M&K Kampery

Bronowianka2Male 

Bronowianka II

Kalendarium wydarzeń

Brak wydarzeń

Tablica

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday165
mod_vvisit_counterYesterday526
mod_vvisit_counterThis week165
mod_vvisit_counterLast week5564
mod_vvisit_counterThis month26255
mod_vvisit_counterLast month28296
mod_vvisit_counterAll days3123997

Online Now: 11
Your IP: 34.204.193.85
,
Today: maj 31, 2020