Sponsor techniczny

Oficjalny lekarz

Partnerzy

Galeria

Error: No articles to display

Rozgrywki piłkarskie odwołane do 26 kwietnia

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN poinformował o odwołaniu rozgrywek piłkarskich, także tych, w których uczestniczą zespoły Bronowianki, do 26 kwietnia. 

Komunikat Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN
Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I Ligi, II ligi, III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.

O ewentualnych decyzjach w zakresie wznowienia rozgrywek przed upływem ww. terminu, ustalenia terminów rozegrania zaległych meczów lub konieczności odwołania kolejnych zawodów, poinformujemy niezwłocznie po ich podjęciu.
pzpn.pl

Małopolski Związek Piłki Nożnej wyjaśnia, że decyzja DRK PZPN oznacza odwołanie do 26 kwietnia br. włącznie również wszystkich rozgrywek seniorów w Małopolsce, od IV ligi do C klasy. Odwołane są także rozgrywki kobiece, młodzieżowe i dziecięce.

Kalendarium wydarzeń

Tablica

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday126
mod_vvisit_counterYesterday3247
mod_vvisit_counterThis week4195
mod_vvisit_counterLast week4885
mod_vvisit_counterThis month6293
mod_vvisit_counterLast month23682
mod_vvisit_counterAll days3982501

Online Now: 10
Your IP: 44.200.112.172
,
Today: czerwiec 06, 2023