Sponsor techniczny

Maxima Sport

Oficjalny lekarz

Partnerzy

Galeria

Error: No articles to display

Łukasz Kubik odchodzi z Bronowianki do Wieczystej

Trener Łukasz Kubik kończy pracę z występującymi w klasie okręgowej piłkarzami Bronowianki. Samodzielnie prowadził zespół przez dwie rundy, wcześniej był asystentem Czesława Palika, obecnego dyrektora sportowego klubu. Od nowego sezonu Kubik będzie prowadził nieistniejący jeszcze zespół rezerw Wieczystej.

LKubikWieczystaŁukasz Kubik, związany z Bronowianką od 10 lat, objął stanowisko pierwszego trenera seniorów Bronowianki przed rundą wiosenną ubiegłego sezonu (2018/2019). Zastąpił Czesława Palika, który został dyrektorem sportowym w bronowickim klubie. Pod wodzą Kubika zespół zakończył ubiegłe rozgrywki na 7. miejscu w tabeli gr. II krakowskiej okręgówki. Takie samo drużyna zajęła po obecnym sezonie, w którym - z powodu koronawirusa - rozegrano tylko jedną rundę.

Teraz 42-letni szkoleniowiec przenosi się do Wieczystej. Będzie tam prowadził zespół rezerw, który ma dopiero zostać zgłoszony do rozgrywek piłkarskich od nowego sezonu. Pierwszy zespół tego klubu zajął w tym sezonie 2. miejsce w tej samej grupie okręgówki, w której gra Bronowianka. Klub z Wieczystej przedstawił już nowego pracownika na swojej stronie internetowej w nowych barwach klubowych. 

Fot. kswieczysta.com

Kalendarium wydarzeń

Brak wydarzeń

Tablica

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday155
mod_vvisit_counterYesterday603
mod_vvisit_counterThis week2269
mod_vvisit_counterLast week4671
mod_vvisit_counterThis month16316
mod_vvisit_counterLast month18497
mod_vvisit_counterAll days3571143

Online Now: 6
Your IP: 54.92.164.9
,
Today: styczeń 26, 2022