Sponsor techniczny

Maxima Sport

Oficjalny lekarz

Partnerzy

Galeria

Error: No articles to display

Juniorzy młodsi Bronowianki z nowym trenerem - zaczęli przygotowania do sezonu

Juniorzy młodsi Bronowianki (rocznik 2004) rozpoczęli w poniedziałek 3 sierpnia przygotowania do sezonu pod wodzą nowego trenera. Opiekę nad zespołem, który będzie grał w I lidze okręgowej, objął Konrad Stańczyk. Nowy szkoleniowiec jest absolwentem Uniwersytetu Rzeszowskiego i Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Plan treningów juniorów młodszych jest już znany, w tych samych terminach zapraszamy na treningi także juniorów starszych. We wrześniu rozpocznie się nowy nabór do większości grup młodzieżowych w szkółce Bronowianki, począwszy od rocznika 2010.

Bronowianka2004

Drużyna Bronowianki 2004 z nowym trenerem Konradem Stańczykiem, kierownikiem drużyny Sławomirem Duńcem
oraz opiekunami drużyny rodzicami Krzysztofem Siekierskim i Pawłem Wandasem

Konrad Stańczyk jest absolwentem studiów licencjackich w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie oraz studiów magisterskich na Uniwersytecie Rzeszowskim, w obu na kierunkach wychowanie fizycznie. Ma licencję trenera piłki nożnej UEFA B, ale także licencję trenera piłki siatkowej i trenera personalnego. Pracował z zespołami młodzieżowymi Metalu Tarnów i Tuchovii, a także jako nauczyciel wychowania fizycznego. Pracę w Bronowiancę będzie łączył z pracą w SMS Kraków i grupach młodzieżowych Cracovii.

Juniorzy młodsi poznali już plan zajęć z nowym szkoleniowcem. W najbliższym tygodniu (do 7 sierpnia) będą pracować na obiektach klubowych codziennie w godz. 10-11.30. Od 10-14 sierpnia w planach są dwa treningi dziennie - w godz.10-11.30 oraz 13.30-15.00. - W tym samym czasie zapraszamy na treningi także juniorów starszych - mówi Andrzej Szymik, dyrektor klubu.

W nowym sezonie drużyna juniorów młodszych Bronowianki - m.in. ze względów szkoleniowych - zagra w I lidze okręgowej juniorów  starszych, rozgrywki z zespołem Bronowianki 2004 w stawce ruszają 22-23 sierpnia. Wydział Gier MZPN dokonał już podziału zespołów do rozgrywek młodzieżowych w Rejonie Kraków. W I lidze okręgowej juniorów z Bronowianką rywalizować będą: Kolejarz-Prokocim Kraków, Orzeł Piaski Wielkie Kraków, Pogoń Skotniki, Siemacha-Progres Kraków, SMS Kraków, Sokół Kocmyrzów, Wieczysta Kraków.

We wrześniu rozpocznie się nowy nabór do większości grup młodzieżowych w szkółce Bronowianki, począwszy od rocznika 2012.

Aktualizacja 20-08-2020

Kalendarium wydarzeń

Brak wydarzeń

Tablica

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday122
mod_vvisit_counterYesterday668
mod_vvisit_counterThis week790
mod_vvisit_counterLast week4820
mod_vvisit_counterThis month19530
mod_vvisit_counterLast month20531
mod_vvisit_counterAll days3491704

Online Now: 8
Your IP: 3.237.2.4
,
Today: wrzesień 27, 2021