Sponsor techniczny

Maxima Sport

Oficjalny lekarz

Partnerzy

Galeria

Error: No articles to display

Podziękowanie

Dziś na cmentarzu na krakowskim Pasterniku spoczęła nasza Mama - nasza i wasza Pani Zosia. Dziękujemy za wszystkie życzliwe słowa i ciepłe wspomnienia o Mamie, którymi się dzieliliście po Jej odejściu w tym strasznie trudnym dla nas czasie. W każdym z tych wspomnień odnajdujemy Ją prawdziwą - żywą i niezapomnianą w pamięci wszystkich, których spotkała na swojej drodze.

Jesteśmy wdzięczne za słowa wsparcia i otuchy oraz kondolencje płynące do nas z różnych stron Krakowa, Polski i świata. Władzom i pracownikom Bronowianki, obecnym i byłym zawodnikom, trenerom i działaczom, ludziom klubu i sportu różnych pokoleń, Jej i naszym bliskim i przyjaciołom z Podkarpacia, Dolnego Śląska, Stowarzyszenia Siemacha, Politechniki Krakowskiej, Bronowic, dziękujemy za towarzyszenie Mamie w ostatniej drodze do miejsca spoczynku u boku Taty. Dziękujemy za modlitwę i piękne kwiaty, które ją otuliły wraz z Waszym szacunkiem i serdecznym wspomnieniem.

Małgosia Syrda-Śliwa i Marta Syrda, córki Zosi i Stanisława Syrdów

Pozegnanie3Zosia

Kalendarium wydarzeń

Brak wydarzeń

Tablica

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday7
mod_vvisit_counterYesterday477
mod_vvisit_counterThis week7
mod_vvisit_counterLast week4678
mod_vvisit_counterThis month7
mod_vvisit_counterLast month21193
mod_vvisit_counterAll days3451650

Online Now: 6
Your IP: 3.235.227.117
,
Today: sierpień 01, 2021