Sponsor techniczny

Maxima Sport

Oficjalny lekarz

Partnerzy

Galeria

Error: No articles to display

Piłkarze Bronowianki zaczynają piłkarską wiosnę

Piłkarze Bronowianki wracają do gry po zimowej przerwie. W sobotę, 26 marca o g. 15,  podejmują Kmitę Zabierzów w pierwszym meczu rundy wiosennej w gr. 2 kl. okręgowej. Za zespołem trenera Bartłomieja Łętochy pracowity czas przygotowań, 8 gier kontrolnych oraz jasny cel na wiosnę - szybko zapewnić sobie byt w lidze. Po wycofaniu się z rozgrywek Hutnika II Bronowianka zajmuje 10. miejsce w tabeli. Zimą kadra drużyny nieco się zmieniła - są i zyski, i straty.

PilkarzeBr

Mówi trener Bronowianki BARTŁOMIEJ ŁĘTOCHA:

➡️ O przygotowaniach: - Jak w każdym okresie przygotowawczym, skupiliśmy się przede wszystkim nad przygotowaniem fizycznym. Od 17 stycznia podczas 27 jednostek treningowych pracowaliśmy w zróżnicowanych warunkach, od zajęć na orliku po treningi w hali sportowej i w siłowni. Praktycznie każdy tydzień okresu przygotowawczego wieńczony był meczem kontrolnym z rywalami z różnych klas rozgrywkowych. Z różnych przyczyn, w większości gier kontrolnych nie udało się wystąpić w najsilniejszym zestawieniu personalnym. Dopiero w ostatnim sparingu z Orłem Myślenice na naturalnej nawierzchni mogliśmy wystawić optymalny skład. Ten mecz dał nam kilka odpowiedzi na nadchodzącą inaugurację z Kmitą Zabierzów.

➡️ O zmianach kadrowych: - Z gry na tę rundę z powodów zdrowotnych na pewno wypadł Szymon Zybowski, który doznał kontuzji ścięgna Achillesa na kilka dni przed ligą. Z powodów zdrowotnych z gry na razie zrezygnował Kamil Sobecki, w trakcie rehabilitacji jest również Karol Adamiak. Niestety po stronie ubytków musimy zapisać także odejście Mariusza Kasperka, który po powrocie w rodzinne strony zdecydował się na zasilenie jednego z myślenickich klubów. Przez rok pobytu u nas dał się poznać ze swojego instynktu strzeleckiego, miał niemały wpływ na utrzymanie w poprzednim sezonie. Do pełni zdrowia wrócili Jakub Skoczek oraz Jakub Kowalczyk. Do Bronowianki z wypożyczenia do Dragona Szczyglice wrócił także Kamil Sułecki, który w sparingach prezentował wysoką formę. W ostatniej chwili nasze szeregi zasilił także Kamil Delekta - do tej pory występował w klasie okręgowej na Podkarpaciu. Na pewno będzie to dla nas dużym wzmocnieniem, patrząc na jego poczynania w grach kontrolnych i to jak prezentował się podczas treningów.

➡️ O celach na rundę wiosenną: - Na pewno będziemy chcieli "obronić" bezpieczną pozycję w tabeli, teraz taką pozycję mamy. Trzeba jednak brać pod uwagę, że różnice punktowe między drużynami za nami oraz przed nami, są naprawdę niewielkie i trzeba wejść w odpowiedni rytm już od pierwszego meczu. To ważne, aby dobrze wystartować i nabrać pewności na kolejne spotkania. Patrząc jednak na pewne aspekty naszej gry w meczach kontrolnych, nie mam obaw o to jak drużyna jest przygotowana do rozgrywek pod kątem fizycznym oraz samych umiejętności piłkarskich. Jeśli tylko będziemy odpowiednio skoncentrowani i zmotywowani od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego - jestem spokojny o wynik w każdym meczu.


⚽️ Wyniki gier kontrolnych ⚽️
Bronowianka - Jordan Zakliczyn (KO Myślenice-Wieliczka) 1:4
Bronowianka - Jastrzębiec Książ Wielki (KO Kraków grupa I) 4:1
Bronowianka - Wieczysta Kraków (A klasa krakowska) 1:10
Bronowianka - Promień Przeginia (KO Kraków grupa I) 3:2
Bronowianka - LKS Rudnik (A klasa myślenicka) 4:1
Bronowianka - Gościbia Sułkowice (A klasa myślenicka) 4:4
Bronowianka - Wisła Łączany (A klasa wadowicka) 2:1
Bronowianka - Orzeł Myślenice (KO Myślenice-Wieliczka) 1:1

Terminarz wiosny w 2. grupie klasy okręgowej

 

 

Tablica

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday491
mod_vvisit_counterYesterday899
mod_vvisit_counterThis week5747
mod_vvisit_counterLast week5695
mod_vvisit_counterThis month21418
mod_vvisit_counterLast month25397
mod_vvisit_counterAll days3681017

Online Now: 12
Your IP: 3.235.228.219
,
Today: czerwiec 25, 2022