Error: No articles to display

Zawodniczki Bronowianki mistrzyniami Polski

20130210 133908W rozegranych 9 i 10 lutego w Siemiatyczach Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Kobiet do lat 16 zwyciężyła nasza drużyna. W finale piłkarki Bronowianki zremisowaly z Victorią Gaj 3:3, jednak lepsza różnica bramek z eliminacji (z MOSiR Siemiatycze 12:3 oraz UKS Chrzanów 16:0) pozwoliła na zajęcie I miejsca. W meczu miejsce III ekipa MOSiR Siemiatycze pokonał 4:3 UKS II LO Chrzanów. Najlepszą zawodniczką turnieju wybrano Agnieszkę Jędrzejewicz z Siemiatycz, a bramkarką została nasza Lucyna Surowczyk. Mecze rozgrywane były w hali widowiskowo - sportowej przy ulicy Świętojańskiej. Organizatorem Mistrzostw był PZPN i MOSiR Siemiatycze. Na otwarcie turnieju wystąpił zespół folklorystyczny "Małe Podlasie".

Na zdjęciu z medalami (złotymi) górny rząd: od prawej Malwina Łaskawska, Magdalena Matyja, trener Andrzej Żądło, Aleksandra Nieciąg, dolny rząd: Magdalena Warzecha, Natalia Malota, Karolina Sikora, Magdalena Howińska, oraz najlepsza bramkarka turnieju Lucyna Surowczyk