Bronowianka Cup 2018
Do rywalizacji przystąpiły dwadzieścia cztery drużyny z różnych stron Polski: od Rzeszowa po Bielsko-Białą. Pierwszego dnia zmagań o 9 rano 24 zespoły zostały podzielone na 4 grupy po 6 drużyn, system gry każdy z każdym.
Mecze obfitowały w bardzo dużą ilość bramek,
o czym mogą świadczyć wyniki fazy eliminacyjnej.
Druga faza turnieju zaczęła się zaraz po obiedzie, gdzie drużyny z miejsc 1,2,3 z grup A,B,C,D utworzyły grupę mistrzowską "Białą", zaś drużyny z miejsc 4,5,6, grup A,B,C,D grupę "Czerwoną".
W nowym podziale drużyn system gry pozostawał bez zmian, czyli każdy z każdym.
Mecze były bardzo wyrównane, niejednokrotnie dochodziło do ostrych starć, co świadczy o tym, że każdemu z zawodników zależało na jak najlepszym wyniku, gdyż kolejna 3 faza gier była już prowadzona w systemie pucharowym.
W grupie "Białej" do ostatniej fazy gier miejsca przedstawiały się następująco :
1 REKORD BIELSKO-BIAŁA
2 AP MAM TALENT 1
3 WISŁA KRAKÓW
4 KS ZAKOPANE
5 KS BRONOWIANKA 1
6 AP ZIOMKI RZESZÓW
7 AP BONITO MSZANA
8 KSPN POGOŃ
9 METAL TARNÓW
10 DAP KIELCE
11 TRIUMF ALWERNIA
12 KKS PROKOCIM
W grupie "Czerwonej" :
1 PKS JADWIGA
2 AP HUTNIK KRAKÓW
3 KS BRONOWIANKA 2
4 WANDA KRAKÓW
5 WILCZKI LESKO
6 ORZEŁ PIASKI WIELKIE
7 AP MAM TALENT 2
8 APN HUSARIA 2
9 KS BRONOWIANKA 3
10 KS BRONOWIANKA 4 r. 2011
11 APN HUSARIA 1
12 AK FUTBOLU
Faza pucharowa to kolejny podział w zależności od miejsca w dwóch grupach.
6 najlepszych drużyn z grupy "Białej", plus 2 najlepsze z "Czerwonej" zagrało w Mistrzostwach Świata.
Drużyny z miejsc 7-12 z grupy "Białej" plus 3,4 z grupy "Czerwonej" zagrały w Mistrzostwach Europy.
Drużyny z miejsc 5-12 z grupy "Czerwonej" zagrały w Copa Libertadores.
Zwycięstwo w Mistrzostwach Świata Bronowianka Cup 2018
1 KS ZAKOPANE
2 WISŁA KRAKÓW
3 PKS JADWIGA KRAKÓW
Zwycięstwo w Mistrzostwach Europy Bronowianka Cup 2018
1 KS BRONOWIANKA 2
2 WANDA KRAKÓW
3 METAL TARNÓW
Zwycięstwo w Copa Libertadores Bronowianka Cup 2018
1 AP MAM TALENT 2
2 ORZEŁ PIASKI WIELKIE
3 UKS SP WILCZKI LESKO
Gratulujemy i do zobaczenia na następnym turnieju!
WYNIKI TURNIEJU:
Pierwsza faza:
Grupa A:
https://docs.google.com/document/d/1-7BHRnMPw1TcRb_trizcJ3qR8xpoljuN9Re8aUmJHCk/edit?usp=sharing
Grupa B:
https://docs.google.com/document/d/12Chy9LkzGTvtl_EnpfyjHyxS2QkVzjfY_fLqlaKKkVk/edit?usp=sharing
Grupa C:
https://docs.google.com/document/d/1XEkvVPv-TmWA66oe0-8TxL-_Xi9G1sAc5nwkwd8N3V8/edit?usp=sharing
Grupa D:
https://docs.google.com/document/d/12ZgK6asYayimUi_25LWv7IJeZicIqzxb-FZ6Uiqf1RU/edit?usp=sharing
Druga faza turnieju:
Grupa czerwona - https://docs.google.com/document/d/1yigbI8w_bJwSaPqVxGi8LZmQl2C9Z8TvWobnh-cuRjo/edit?usp=sharing
Grupa biała - https://docs.google.com/document/d/1ikMn5UAoqMKk-I0OiXlBkbPN9PZFkRoGTzvkneIqXq0/edit?usp=sharing
Trzecia faza turnieju:
https://docs.google.com/document/d/1RFXAFlScyJQT7_Z4RYvtfaBzLsYzkr5g_sd4VChZnsM/edit?usp=sharing