Sponsor techniczny

Maxima Sport

Oficjalny lekarz

Partnerzy

Galeria

Czytelnicy Gazety Krakowskiej docenili Drużynę Bronowianki i naszego Prezesa

Tegoroczna edycja prestiżowego plebiscytu sportowego Gazety Krakowskiej dotyczyła nie tylko roku 2020 ale całego ostatniego dziesięciolecia. Ubiegły rok był wyjątkowy ze względu na pandemię, która spowodowała odwołanie wielu imprez sportowych, dlatego też zdecydowano, że będzie to plebiscyt: Sportowiec Dekady Małopolski. Tym bardziej miło nam poinformować, że w kategorii Drużyna Dekady zwyciężyła Drużyna Tenisa Stołowego Bronowianki, która jest jedną z najprężniejszych nie tylko w Małopolsce ale i w Polsce. Czytelnicy docenili wszystkie tenisistki i tenisistów stołowych Bronowianki, którzy od lat zdobywają laury na arenie Polski i za granicą, dostarczając wszystkim poczucia dumy i wielu wzruszeń. Nasze tenisistki i tenisiści stołowi są wielokrotnymi medalistami Polski w różnych kategoriach wiekowych, a od kilku lat wygrywają w ogólnopolskiej punktacji Klubów Systemu Sportu Młodzieżowego prowadzonej przez Ministerstwo Sportu.
Ale nie byłoby tych sukcesów gdyby nie działacze, którzy społecznie poświęcają swój czas dla rozwoju sportu, dla rozwoju Bronowianki.
I tak Czytelnicy Gazety Krakowskiej docenili Prezesa Klubu Sportowego Bronowianka Kazimierza Skrzypka, który w kategorii Działacz Sportowy Dekady Województwa Małopolskiego zajął 1 miejsce. Prezes Kazimierz Skrzypek jest głównym architektem sukcesów naszego Klubu. Prezesem Bronowianki  jest (z małymi przerwami) od 1986 roku. Wcześniej był działaczem i wiceprezesem. Gdy zaczynał swoje prezesowanie, Bronowianka była malutką drewnianą salką, która była osiedlowym klubem. Teraz, dzięki Jego marzeniu, zapałowi i ciężkiej pracy stała się nowoczesnym Ośrodkiem Sportu znanym w całej Polsce i za granicą. W monografii Klubu wydanej na 80 lecie Bronowianki jest zdanie: „Kazimierz Skrzypek – prezes, który zastał Bronowiankę drewnianą i odmienił w murowaną”.  I tak przez ponad 30 lat nigdy nie szczędził czasu i pieniędzy (gdyż jest też sponsorem Klubu). Często kosztem życia prywatnego i zawodowego. Zawsze dla Niego na pierwszym miejscu była i jest Bronowianka. Tym bardziej nasza społeczność cieszy się, że został On doceniony bo nikt tak jak nasz Prezes Skrzypek nie zasługiwał na to prestiżowe wyróżnienie.  Patronat honorowy nad plebiscytem Gazety Krakowskiej objął Tomasz Urynowicz - Wicemarszałek Województwa Małopolskiego oraz prof. Andrzej Klimek - Rektor Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

laureaci

 prezes 4

druzyna ts

prezes 6prezes 7

12018MMP4medale2018MMPDruzynajuniorzypodiumdziennik 30 06 14gdansk1kaczorolawroc1pp2016csoch1szkolkatssrednie

 

Kalendarium wydarzeń

Brak wydarzeń

Tablica

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday755
mod_vvisit_counterYesterday819
mod_vvisit_counterThis week3277
mod_vvisit_counterLast week4157
mod_vvisit_counterThis month1574
mod_vvisit_counterLast month19793
mod_vvisit_counterAll days3345245

Online Now: 16
Your IP: 3.235.11.178
,
Today: marzec 02, 2021