Wyniki I Turnieju Pucharu Bronowic - Open
Po pierwszym turnieju tenisa stołowego o Puchar bronowic w kategorii open prezentujemy wyniki.
Wyniki I Turnieju Puchar Bronowic - Open | |||||
1. | Yehorkin | Paweł | UKS Magnum Kożmice Wielkie | 320 | |
2. | Waliczek | Wojciech | Zakopane | 310 | |
3. | Nowicki | Marek | Krzysztoforzyce | 300 | |
4. | Bruzda | Rafał | UKS Magnum Kożmice Wielkie | 290 | |
5. | Pasieczny | Jan | MKS Centrum | 280 | |
6. | Stalmach | Zbigniew | UKS Zarabie | 270 | |
7. | Wojdyła | Dominik | UKS Magnum Koźmice Wielkie | 260 | |
8. | Maślong | Mirosław | PKS Porta | 250 | |
9. | Wojciaczyk | Antoni | KS Podwawelski | 240 | |
10. | Dąbek | Michał | Kraków | 230 | |
11. | Bolek | Łukasz | Kraków | 220 | |
12. | Józefiak | Michał | KS Podwawelski | 210 | |
13-16. | 13. | Twardy | Sebastian | Wisła Rząska | 185 |
14. | Dżwig | Andrzej | UKS Zarabie Myślenice | 185 | |
15. | Dąbrowski | Damian | Polonia Wilczkowice | 185 | |
16. | Urban | Piotr | KS Jordan | 185 | |
17-24. | 17. | Pałęga | Przemysław | Kraków | 125 |
18. | Twaróg | Mariusz | KS Bronowianka | 125 | |
19. | Nałódka | Dariusz | UKS Magnum Koźmice Wielkie | 125 | |
20. | Kumięga | Rafał | Kraków | 125 | |
21. | Sywała | Dawid | Kraków | 125 | |
22. | Konstantyn | Kaja | KS Bronowianka | 125 | |
23. | Reptak | Grzegorz | Wisła Rząska | 125 | |
24. | Łata | Przemysław | Kraków | 125 | |
25-32. | 25. | Bzowy | Sławomir | Kraków | 45 |
26. | Sitko | Robert | Kraków | 45 | |
27. | Maciąg | Mariusz | Kraków | 45 | |
28. | Koszelew | Dima | Kraków | 45 | |
29. | Sokołowski | Michał | Kraków | 45 | |
30. | Marek | Piotr | Głogoczów | 45 | |
31. | Kantor | Tadeusz | Kraków | 45 | |
32. | Garbacki | Jan | Polonia Wilczkowice | 45 | |
33-43. | 33. | Aarne | Puu | Wisła Rząska | 10 |
34. | Łatka | Tomasz | Lipnica Wielka | 10 | |
35. | Namysł-Świertnia | Magdalena | KS Bronowianka | 10 | |
36. | Karatnik | Zbigniew | Kraków | 10 | |
37. | Kochanowski | Tomasz | Wieliczka | 10 | |
38. | Bartoszko | Natalia | KS Bronowianka | 10 | |
39. | Dudek | Marian | Zielonki | 10 | |
40. | Działek | Mateusz | PKS Porta | 10 | |
41. | Piotrowska | Ewelina | UKS Jola | 10 | |
42. | Górecka | Julia | UKS Magnum Koźmice Wielkie | 10 | |
43. | Starzyński | Dominik | Kraków | 10 | |
Sędzia główny: | |||||
Andrzej Wieczorek |