Sponsor techniczny

Oficjalny lekarz

Partnerzy

Galeria

X Memoriał Stanisława Syrdy: Szczegółowy harmonogram gier

MemoriaStanislawaSyrdyW sobotę 13 stycznia o godz. 9 rozpoczną się gry eliminacyjne X Memoriału Stanisława Syrdy. Drużyny z grup A i B rywalizować będą naprzemiennie do godz. 16. Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy awansują do półfinałów (planowanych ok. 16.15). Oto pełny harmonogram halowego turnieju.

 

Komplet materiałów informacyjnych wszyscy uczestnicy otrzymają drogą mailową. Informacje zamieszczamy też na bieżąco na facebookowym profilu Bronowianki.

Grupy X Memoriału Stanisława Syrdy

Gr A:
1. Wieczysta II Kraków
2. Bronowianka Kraków
3. Piast Wołowice
4. Nadwiślan Kraków
5. Niegoszowianka
6. Metiplast Więckowice

Gr. B:
1. Jutrzenka Giebułtów
2. Andalaro Krzeszowice
3. Brotherm Kraków
4. Boruta Chełm
5. Fairant Kraków
6. JKS Zelków

Szczegółowy harmonogram gier

9:00    1A–6A   Wieczysta II Kraków - Metiplast Więckowice
9:14    1B-6B    Jutrzenka Giebułtów - JKS Zelków
9:28    2A–5A   Bronowianka Kraków - Niegoszowianka
9:42    2B-5B    Andalaro Krzeszowice - Fairant Kraków
9:56    3A–4A   Piast Wołowice - Nadwiślan Kraków
10:10  3B-4B    Brotherm Kraków - Boruta Chełm

10:25 Uroczyste otwarcie

10:40    1A-2A    Wieczysta II Kraków - Bronowianka Kraków
10:54    1B-2B    Jutrzenka Giebułtów - Andalaro Krzeszowice     
11:08    3A-6A    Piast Wołowice - Metiplast Więckowice
11:22    3B-6B     Brotherm Kraków - JKS Zelków
11:36    4A-5A     Nadwiślan Kraków - Niegoszowianka
11:50    4B-5B     Boruta Chełm - Fairant Kraków

12:04    1A-3A    Wieczysta II Kraków - Piast Wołowice
12:18    1B-3B    Jutrzenka Giebułtów – Brotherm Kraków
12:32    4A-2A    Nadwiślan Kraków - Bronowianka Kraków
12:46    4B-2B    Boruta Chełm – Andalaro Krzeszowice
13:00    5A-6A    Niegoszowianka  Metiplast Więckowice
13:14    5B-6B    Fairant Kraków - JKS Zelków

13:28    1A-4A    Wieczysta II Kraków – Nadwiślan Kraków
13:42    1B-4B    Jutrzenka Giebułtów – Boruta Chełm
13:56    5A-3A    Niegoszowianka - Piast Wołowice
14:10    5B-3B    Fairant Kraków – Brotherm Kraków
14:24    6A-2A    Metiplast Więckowice  - Bronowianka Kraków
14:38    6B-2B    JKS Zelków – Andalaro Krzeszowice

14:52    1A-5A    Wieczysta II Kraków - Niegoszowianka
15:06    1B-5B    Jutrzenka Giebułtów  - Fairant Kraków
15:20    6A-4A    Metiplast Więckowice – Nadwiślan Kraków
15:34    6B-4B    JKS Zelków – Boruta Chełm
15:48    2A-3A    Bronowianka Kraków - Piast Wołowice
16:02    2B-3B    Andalaro Krzeszowice – Brotherm Kraków

Półfinały:
16:18 1. zespół gr. A – 2. zespół gr. B
16:32 1. zespół gr. B – 2. zespół gr. A

16:48 Mecz o 3. miejsce
17:02 FINAŁ

17.25 - Uroczyste zakończenie turnieju: WRĘCZENIE PUCHARÓW, DYPLOMÓW ORAZ NAGRÓD INDYWIDUALNYCH

 

Patronat Honorowy: Prezes Małopolskiego Związku Piłki Nożnej Ryszard Kołtun
Sponsorzy nagród: KS Bronowianka Kraków, Małopolski Związek Piłki Nożnej, Select MG Sport, Akademia Młodego Sportowca MagicSports.pl, Akropol, rodzina i przyjaciele Patrona memoriału

X Memoriał Stanisława Syrdy 2024 otrzymał wsparcie finansowe Małopolskiego Związku Piłki Nożnej w ramach programu „Piłkarskie Granty MZPN”.

 

Sponsorzy

Kalendarium wydarzeń

Brak wydarzeń

Tablica

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday2385
mod_vvisit_counterYesterday3813
mod_vvisit_counterThis week19036
mod_vvisit_counterLast week18136
mod_vvisit_counterThis month66646
mod_vvisit_counterLast month100398
mod_vvisit_counterAll days4663471

Online Now: 48
Your IP: 44.222.218.145
,
Today: luty 23, 2024