Sponsor techniczny

Oficjalny lekarz

Partnerzy

Galeria

Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych i wizerunku

KLAUZULA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH I WIZERUNKU

Informacje ogólne
W związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, poniżej znajdziesz informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych.

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych i wizerunku?
Administratorem Twoich danych osobowych i wizerunku jest Klub Sportowy Bronowianka z siedzibą w Krakowie, ul. Zarzecze 124A, 30-134 Kraków (zwany dalej "Klub").
We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych i wizerunku możesz skontaktować się w wybranej przez siebie formie tj.:
na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. lub w tradycyjnej formie papierowej na adres:
Klub Sportowy Bronowianka
ul. Zarzecze 124A, 30-134 Kraków

Jakie dane osobowe mogą być zbierane przez Klub?
W trakcie korzystania z oferowanych przez Klub usług możesz przekazywać Klubowi dane osobowe oraz wizerunek w celach statutowych Klubu.

W jakim celu i na jakiej podstawie Klub przetwarza Twoje dane osobowe?
Dane osobowe, które przekażesz Klubowi będą przetwarzane w celu, w którym zostały przekazane. Przetwarzanie Twoich danych osobowych opierać się będzie na:
- Przesłance zawarcia oraz realizacji umowy, której jesteś stroną. Dotyczy to m.in. wszelkich kwestii związanych z realizację celów statutowych Klubu. Przekazanie danych osobowych jest dobrowolne, przy czym jeżeli z jakichkolwiek powodów nie będziesz chciał ich przekazać, Klub nie będzie w stanie spełnić swoich zobowiązań.
- Niezbędności przetwarzania do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Klub. Wskazana podstawa prawna przetwarzania Twoich danych osobowych i wizerunku dotyczy wszystkich przypadków, gdy ich przetwarzanie jest uzasadnione z uwagi na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa i ulepszania naszych usług, dla celów statystycznych, jak i prowadzenia marketingu i promocji własnych usług Klubu.
- Twojej zgodzie. W niektórych przypadkach możesz zostać poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w ściśle określonym celu. W takim przypadku otrzymasz również wszystkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych.
Powszechnie obowiązujące przepisy prawa mogą zobowiązywać Klub także do przetwarzania Twoich danych osobowych dla celów podatkowych i rachunkowych.

Komu Twoje dane osobowe są udostępniane?
Twoje dane osobowe są wykorzystywane do własnego użytku Klubu. Odbiorcami danych mogą być natomiast podmioty zajmujące się obsługą informatyczną, prawną, księgową lub organizacyjną Klubu.
Z uwagi na zakres działalności prowadzonej przez Klub, a także cel przekazywania danych, Twoje dane osobowe i wizerunek mogą także zostać udostępnione publicznie w związku z realizacją celów statutowych, np. w formie wyników i opisów z zawodów, obsługą kadr wojewódzkich, akcji szkoleniowych lub innych wydarzeń, których Klub jest organizatorem lub współorganizatorem oraz statystyk. Twoje dane osobowe mogą być również udostępnione instytucjom i organom państwowym, które są do tego upoważnione na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

Jak długo Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Klub?
W przypadku przetwarzania danych w celu realizacji umowy, Twoje dane osobowe będą przechowywane do czasu wykonania umowy oraz przedawnienia ewentualnych roszczeń, które mogą być podnoszone przez Klub lub przeciwko Klubowi, o ile nie istnieją przepisy szczególne określające czas, w którym powinny być przechowywane Twoje dane osobowe.
W przypadku przetwarzania danych osobowych w celach wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Klub lub na podstawie zgody, Twoje dane osobowe będą przechowywane do czasu zgłoszenia sprzeciwu lub wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz przedawnienia roszczeń, które mogą być podnoszone przez Klub lub przeciwko Klubowi o ile nie istnieją przepisy szczególne określające czas, w którym powinny być przechowywane dane osobowe.

Jakie prawa przysługują Ci w stosunku do Twoich danych osobowych?
W każdym czasie masz prawo żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, jak również wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czy możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych?
Jeżeli przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, możesz ją wycofać w każdym momencie. Odmowa lub wycofanie zgody nie skutkuje negatywnymi konsekwencjami, natomiast wycofanie zgody nie wywiera wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Kalendarium wydarzeń

Brak wydarzeń

Tablica

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday800
mod_vvisit_counterYesterday1428
mod_vvisit_counterThis week4218
mod_vvisit_counterLast week10387
mod_vvisit_counterThis month38348
mod_vvisit_counterLast month53542
mod_vvisit_counterAll days4865433

Online Now: 13
Your IP: 44.221.73.157
,
Today: czerwiec 25, 2024