Partnerzy

Galeria

Są takie dni w tygodniu...

Skromna, ale jednak porażka przytrafiła się piłkarzom Bronowianki w 9. kolejce krakowskiej okręgówki. U siebie przegrali 0-1 z krakowskim Borkiem, przez co stracili fotel wicelidera tabeli.

Czytaj więcej...

Trampkarze: sparing z niemieckim klubem DJK Sportverbrand na boisku KS Bronowianka

W dniu 1.10.2017 zespół trampkarzy z rocznika 2004 rozegrał sparing z Reprezentacją niemieckiego Klubu DJK Sportverbrand. Mecz zaczęliśmy w dobrym tempie, wysoko odbieraliśmy piłkę i utrzymywaliśmy się przy niej na połowie przeciwnika. Z tej przewagi jednak nic nie wynikało, a po jednej z kontr drużyna niemiecka strzeliła bramkę.

Czytaj więcej...

Bramkowy finisz w Zabierzowie

W 8. kolejce krakowskiej okręgówki piłkarze Bronowianki odnieśli piąte zwycięstwo w sezonie i są wiceliderem tabeli. W Zabierzowie pokonali miejswcowego Kmitę 3-0, aplikując rywalowi dwa gole w samej końcówce meczu.

Czytaj więcej...

Deszcz przeszkodził piłkarzom, w środę Puchar Polski

Ulewne deszcze przeszkodziły piłkarzom Bronowianki w rozegraniu meczu 7. kolejki na szczycie krakowskiej okręgówki. Spotkanie ze Skawinką odwołali sędziowie po ocenie boiska gospodarzy. Odpoczywanie nie będzie długie - w środę 27 września o g. 16 w Pucharze Polski Bronowianka zmierzy się z Wiślanymi Jaśkowice.

Czytaj więcej...

Bez bramek z Iskrą, w Pucharze Polski czekają III-ligowcy

Niełatwe jest życie lidera... Nawet teoretycznie słabszy rywal potrafi na tyle zmobilizować siły, by uszczknąć punkty faworytowi. Przekonali się o tym piłkarze Bronowianki, tylko bezbramkowo remisując z przedostatnią w tabeli Iskrą Radwanowice w 6. kolejce krakowskiej okręgówki. Teraz czekają na ich jeszcze większe wyzwania - w lidze mecz z 3. w tabeli Skawinką, a Pucharze Polski starcie z III-ligowymi Wiślanymi Jaśkowice.

Czytaj więcej...