Sponsor techniczny

Maxima Sport

Partnerzy

Galeria

Bronowianka wygrała VII Memoriał Stanisława Syrdy!

7memorial2019BronowiankaBronowianka wygrała VII Memoriał Stanisława Syrdy. W finale drugi zespół pokonał 4-1 kolegów z pierwszej drużyny gospodarzy. To niespodziewane rozstrzygnięcie dwudniowej rywalizacji. Bronowianka wygrała Memoriał po raz pierwszy w historii, a wśród pokonanych był m.in. czterokrotny triumfator Jutrzenka Giebułtów (tym razem 6. miejsce). Trzecia lokata dla debiutującego w imprezie Orła Myślenice.

Czytaj więcej...

Niespodzianki w eliminacjach VII Memoriału Stanisława Syrdy. Finały będą ciekawe

Mem1923Osasuna Pompeluna i Andalaro Krzeszowice to zwycięzcy grup eliminacyjnych w VII Memoriale Stanisława Syrdy. Za nieco tajemniczo brzmiącymi nazwami kryją się zespoły oparte na całkiem znanych w piłkarskim światku nazwiskach. Czy mogą sprawić niespodzianki w niedzielnych finałach Memoriału? Mogą, ale na pewno będą im to chcieli utrudnić pozostali finaliści: Nadwiślan Kraków, Jutrzenka Giebułtów, Nidzica Dobiesławice, Orzeł Myślenice oraz dwie drużyny Bronowianki. Początek niedzielnych gier o godz. 9.

Czytaj więcej...

VII Memoriał Stanisława Syrdy: wyniki eliminacji w grupie A

Sobotnimi eliminacjami rozpoczął się w hali Bronowianki VII Memoriał Stanisława Syrdy w piłce nożnej (12-13 stycznia). W grupie A w godz. 8-14.30 zagrali: Nadwiślan Kraków, Bieżanowianka, Kmita Zabierzów, Osasuna Pompeluna, Bronowianka II, Cracovia Oldboje,  Jutrzenka Giebułtów, Sparta Kazimierza Wielka. Niespodziewanym zwycięzcą eliminacji okazała się ekipa Osasuny Pompeluna.

Czytaj więcej...

VII Memoriał Stanisława Syrdy: znamy uczestników i grupy eliminacyjne

MemorialZdjecieZnamy już uczestników i grupy eliminacyjne VII Memoriału Stanisława Syrdy, który w najbliższy weekend (12-13 stycznia 2019 r.) odbędzie się w hali Bronowianki. W turnieju weźmie udział 16 zespołów piłkarskich. W sobotnich eliminacjach zagrają w dwóch grupach, które dziś zostały rozlosowane. Znamy też harmonogram kwalifikacji.

Czytaj więcej...

Półkolonie z Bronowianką 2019

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców Szkółka Piłkarska KS Bronowianka, podobnie jak w roku ubiegłym, zachęca dzieci do spędzania ferii na sportowo w specjalnie przygotowanym bloku zajęć piłkarskich. Spotykamy się od poniedziałku do piątku o godz. 8:00 i bawimy się do godz. 16:00. Każdego dnia jest trening ogólnorozwojowy, dwa treningi specjalistyczne, basen, zajęcia relaksacyjne, ciepły posiłek. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę wychowawców i trenerów. 

Czytaj więcej...

Tablica

Nabór do sekcji
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday31
mod_vvisit_counterYesterday599
mod_vvisit_counterThis week31
mod_vvisit_counterLast week5180
mod_vvisit_counterThis month14182
mod_vvisit_counterLast month22633
mod_vvisit_counterAll days2731366

Online Now: 6
Your IP: 54.234.75.144
,
Today: styczeń 20, 2019