Oficjalny lekarz

Partnerzy

PIŁKA NOŻNA

Trudna jesień piłkarzy Bronowianki

Jeszcze tylko trzy kolejki zostały do zakończenia rundy jesiennej w krakowskiej klasie okręgowej. Dla piłkarzy Bronowianki to szansa na poprawienie dorobku - w 10 meczach zdobyli dotąd 11 punktów, w ostatniej kolejce ulegli u siebie rezerwom Garbarni 0-1.

Zwłaszcza w pierwszej połowie gospodarze powinni udokumentować przewagę, ale nie potrafili. Po przerwie stracili gola z rzutu karnego, a chwilę po nim Damian Janiszewski obronił drugą jedenastkę, wykonywaną przez Garbarnię. Czasu i okazji do wyrównania było jeszcze sporo, ale wciąż szwankowała skuteczność podopiecznych trenera Czesława Palika. Jeszcze w ostatniej minucie okazję miał Kiełbus, ale posłał piłkę obok słupka. Zamiast gola Bronowianka złapała kolejną czerwoną kartkę, tym razem zobaczył ją Jurij Pietuchow.

Bronowianka Kraków - Garbarnia II Kraków 0-1 (0-0)
0-1 Mateusz Ząbczyk 64, karny
Sędziował Jakub Boligłowa. Żółta kartka - Bartosz Bąk (B). Czerwona kartka: Jurij Pietuchow (90+2)
Bronowianka: Janiszewski - Kubik, Kapusta, Hajduk (27 Czerw), Zybowski - Srebrnicki (46 Michał Boruta), Łętocha, Bąk, Pietuchow - Gzyl, Kiełbus.