Oficjalny lekarz

Partnerzy

PIŁKA NOŻNA

Piłkarze przywieźli z Wołowic trzy punkty

Piłkarze Bronowianki wygrali drugi mecz w nowym sezonie. 2-1 pokonali Piasta Wołowice na jego boisku. Dwie bramki dla bronowickiego zespołu zdobył Marcin Gzyl.

Piast Wołowice - Bronowianka Kraków 1-2 (1-0)
1-0 R. Tomczak 31, karny
1-1 Gzyl 53, karny
1-2 Gzyl 54
Żółte kartki: Rzepecki, Tomczak,
Bronowianka: Rzepecki – Syrda-Małodobry, Kubik, Czerw, Sobecki – Siatka, Pietuchow,  Tomczak, Kowalówka, Kapusta (71 Łętocha)
– Gzyl.

Do przerwy prowadził Piast, po golu zdobytym z rzutu karnego. Po przerwie dwukrotnie odpowiedział na niego Marcin Gzyl - najpierw wykorzystał karnego, podyktowanego za zagranie ręką jednego z rywali, a zaraz potem wyprowadził zespół na prowadzenie, kąśliwym strzałem z dystansu.
W sobotę 25 sierpnia o godz. 17 Bronowianka podejmuje Borek.

Pozostałe mecze 2. kolejki: Skawinka Skawina - Świt Krzeszowice 4-1, Nadwiślan Kraków - Garbarnia II Kraków 0-4, Iskra Radwanowice - Prokocim Kraków 0-0, Borek Kraków - Błękitni Modlnica 2-1, Wieczysta Kraków - Wiślanie II Jaśkowice 1-2, TS Węgrzce - Hutnik II Kraków 5-3.