PIŁKA NOŻNA
Sukcesy kobiecej piłki nożnej
12 stycznia 2013 drużyna Bronowianki wzieła udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w futsalu U-14, gdzie zdobyła brązowy medal. 12.01.2013r. Zawody odbyły się Liskowie k/ Kalisza.
13 stycznia 2013 drużyna wzieła udział w Lipnicy Wielkiej w Pucharze Podhalańskiego Podokręgu PN w kategorii seniorek i wygrała te zawody
TRENEROM I ZAWODNICZKOM GRATULUJEMY
Wyniki:
Grupa A
Mosir Sieradz- UMKS Zgierz 1-1
Unifreeze Górzno- Sztorm Gdynia 2-2
Mosir Sieradz- Unifreeze Górzno 0-6
Sztorm Gdynia – UMKS Zgierz 9-0
Sztorm Gdynia- Mosir Sieradz 6-1
Unifreeze Górzno- UMKS Zgierz 6-0
Tabela Grupa A
- 1.Sztorm 7 pkt 17-3 – awans
- 2.Unifreeze Górzno 7 14-2- awans
- 3.Mosir 1 pkt 2-13
- 4.UMKS 1 pkt 1-16
Grupa B
Mazovia Grodzisk Maz- UKS Tygryski Świętochłowice 6-1
Mazovia Grodzisk Maz- LZS Solniki Małe 1-3
LZS Solniki Małe- UKS Tygryski Świętochłowice 0-1
Tabela Grupa B
- 1. UKS Mazovia Grodzisk 3 pkt 7-4- awans
- 2.LZS Solniki Mał 3 pkt 3-2- awans
- 3.UKS Tygryski Świętochł 3 pkt 2-6 –awans
Grupa C
Bronowianka Kraków- KKP Bydgoszcz 7-4
Bronowianka Kraków- Akademia Tygryski 2-3
Akademia Tygryski – KKS Bydgoszcz 6-3
Tabela Grupa C
- 1.Akademia Tygryski Świętochłowice 6 pkt 9-5 - awans
- 2.Bronowianka Krakó 3 pkt 9-7- awans
- 3.KKP 0 pkt 7-13- awans
Mecze ćwierćfinałowe
Sztorm Gdynia- LZS Solniki Małe 5-0
Mazovia Grodzisk Maz- KKP Bydgoszcz 1-3
Akademia Tygryski – UKS Tygryski Świętochłowice 9-2
Unifreeze Górzno- Bronowianka Kraków 3-3 ( 1-3 rzuty karne)
Mecze półfinałowe
Sztorm Gdynia – KKP Bydgoszcz 3-1
Akademia Tygryski- Bronowianka Kraków 4-1
Mecz o III miejsce
Bronowianka Kraków- KKP Bydgoszcz 4-2
Finał
Akademia Tygryski – Sztorm Gdynia 4-3
Tabela końcowa Mistrzostw futsalu kobiet U-14
- 1.Akademia Tygryski Świętochłowice – mistrz Polski
- 2.Sztorm Gdynia- vice mistrz Polski
- 3.Bronowianka Kraków- brązowy medalista M. Polski
- 4.KKP Bydgoszcz
- 5.Unifreeze Górzno
- 6.Mazovia Grodzisk Mazowiecki
- 7.LZS Solniki Małe
- 8.UKS Tygryski Świętochłowice
- 9.Mosir Sieradz
- 10.UMKS Zgierz .
Najlepsza zawodniczka - Sandra Bukowska- KKP Bydgoszcz
Najlepsza strzelczyni- Karolina Wierzbicka- Sztorm Gdynia- 11 bramek
Najlepsza bramkarka : Natalia Malota- Bronowianka Kraków