Szkółka Bronowianki otrzymała certyfikat PZPN

W dnia 18 grudnia 2020r. otrzymaliśmy Certyfikat Brązowy dla naszej Szkółki piłki nożnej, która działa w Klubie nieprzerwanie od 2012 roku.

Chcąc podnieść poziom szkolenia w zakresie gry w piłkę nożną nasza Szkółka przystąpiła do Programu Certyfikacji Szkółek PZPN. Certyfikacja oznacza spełnianie wymogów szkoleniowych według Narodowego Modelu Gry, Programu Akademii Młodych Orłów jak również programu szkoleniowego PZPN, który jest dostosowany do europejskiego poziomu w szkolenia najmłodszych dzieci.

Do naszej Szkółki zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci bez wyjątku.  I te, które u nas grały i chciałyby ponownie u nas rozwijać swoją pasję i te, które chcą dopiero rozpocząć przygodę z piłką nożną w Klubie, który ma odpowiednią bazę szkoleniową, trenerów oraz sprzęt.

W związku z tym, że nasza Szkółka szybko się rozrasta, poszukujemy  trenerów z licencjami.

Poniżej zamieszczamy dwa linki dotyczące certyfikacji naszej Szkółki.

Link do ogłoszenia wyników: https://www.laczynaspilka.pl/program-certyfikacji-pzpn-dla-szkolek-pilkarskich/certyfikaty-na-drugi-cykl-programu-przyznane1

Ranking Szkółek na Brązowy Certyfikayt: https://media.laczynaspilka.pl/files/pzphp/NzQ7MDA_/5f84a91b94daab25346c76ac5eb2a550.pdf