Sponsor techniczny

Oficjalny lekarz

Partnerzy

Galeria

Licealne wspominki Edyty Małuseckiej

Bronowianka pozostaje liderem III ligi, wyprzedzając stosunkiem małych punktów Maraton Krzeszowice. Dzisiaj krakowskie siatkarki były lepsze od Iskier Chełmiec, wystawiając na lewej flance dwie libero.

Jedna to Joanna Śliwa, ale ona akurat większość kariery spędziła na skrzydle, a funkcję libero pełniła przez połowę ubiegłego sezonu. Druga to Edyta Małusecka, którą właśnie w minionych rozgrywkach Śliwa zastępowała. „Edka” też kiedyś była skrzydłową, występując w trzecioligowym zespole w rodzinnym Żywcu. - Grube lata temu, pewnie z dziesięć. Chodziłam jeszcze do liceum. Trochę się dzisiaj bałam, że mogę ten mecz popsuć - zwierza się zawodniczka ze sporym doświadczeniem.
Drugoligowym, ale i „plażowym”, bo z powodzeniem przez wiele sezonów występowała w cyklu Grand Prix. Do ataku ze skrzydła przeniosła z piasku parę zachowań, które wyglądały nieco humorystycznie, ale przeciwniczek raczej nie bawiły, bo często kończyły się punktami. – Chodzi o te plasy do linii? No cóż, w tym czułam się mocna – uśmiecha się.

Więcej przeczytasz na: sportkrakowski.pl

Kalendarium wydarzeń

Tablica

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday86
mod_vvisit_counterYesterday3247
mod_vvisit_counterThis week4155
mod_vvisit_counterLast week4885
mod_vvisit_counterThis month6253
mod_vvisit_counterLast month23682
mod_vvisit_counterAll days3982461

Online Now: 9
Your IP: 44.200.112.172
,
Today: czerwiec 06, 2023