Pingpongistki Bronowianki w finale Pucharu Polski!

2017-05PPBronowiankaminiPingpongistki Bronowianki ponownie w finale Drużynowego Pucharu Polski! Awans wywalczyły wygrywając półfinałowy turniej w Łodzi, w którym pokonały miejscową Jedynkę 4-3 oraz KSTS MOSiR Krosno 4-0. Finał PP rozegrany zostanie 21 maja, gospodarz turnieju będzie znany wkrótce.

Awans do finału PP wywalczyła drużyna Bronowianki w składzie: Dominika Wołowiec, Aleksandra Falarz i Zhao Ziyi. Krakowianki uczestniczyły w rywalizacji w jednej z czterech stref półfinałowych, w pozostałych rywalizowały zespoły ze stref zachodniopomorskiej (1. MRKS Gdańsk, 2. LUKS Che łmno), warmińsko-mazurskiej (1. UKS ATS Białystok) oraz śląskiej (1. AZS Czętsochowa, 2. Śnieżnik Stronie, 3. Gorzovia). Turniej finałowy rozegrany zostanie 21 maja w Częstochowie.

To nie pierwszy sukces Bronowianki w rozgrywkach PP, ma już na koncie m.in. zdobycie trofeum oraz srebrny medal tych rozgrywek.