Sponsor techniczny

Oficjalny lekarz

Partnerzy

Podwójne zwycięstwo kadetów w małopolskiej rywalizacji

Dużym sukcesem młodzieży Bronowianki, bo podwójnym zwycięstwem, zakończył się III wojewódzki turniej klasyfikacyjny kadetów i kadetek w tenisie stołowym. Zawody w Nowym Targu wygrali Emilia Skuba i Łukasz Knaga, a 2. był Wojciech Bogacz. Cała trójka zakwalifikowała się do zawodów ogólnopolskich, w których zagrają także - z racji wysokich miejsc w krajowym rankingu - Ilona Sztwiertnia i Natalia Gąsior.

W finale rywalizacji kadetek Emilia Skuba (jeszcze młodziczka!) wygrała z Kamilą Małysiak z Nowego Targu 3-2, z kolei w finale kadetów Łukasz Knaga pokonał Miłosza Sawczaka 3-0. Wojtek Bogacz po pólfinałowej porażce z kolegą klubowym doszedł do 2. miejsca po tym jak w decydującym meczu także pokonał Sawczaka (3-2).

Miejsca pozostałych zawodników Bronowianki: 9-12. Zuzanna Syrda, Anna Kopacka, 17-20. Julia Bruzda, Jagoda Chwojko.17-24. Kacper Andrzejak.

W niedzielę 18 marca w hali Bronowianki odbędą się mistrzostwa Małopolski młodzików z udziałem naszych zawodniczek i zawodników, którzy mają medalowe szanse. O godz. 16 II-ligowy zespół męski podejmie zaś lidera rozgrywek Kolping II Jarosław.