Partnerzy

Galeria

Młodziczki na podium w mistrzostwach Małopolski

MMmlodziczekdebel1MINICztery medale zdobyły pingpongistki Bronowianki w rozegranych w Krakowie indywidualnych mistrzostwach Małopolski młodziczek. Po dwa medale - złoty w deblu i brązowe w singlu - zdobyły Emilia Skuba i Zuzanna Syrda, brązowe w deblu Anna Kopacka i Julia Bruzda.

W finale gry podwójnej Emilia z Zuzią pokonały parę Anna Cyrwus (Gorce)/Aleksandra Guzik (Gryf Gdów) 3-0, w półfinale mistrzynie wygrały z koleżankami z klubu - Anną Kopacką i Julią Bruzdą 3-0. Ta para zdobyła brązowa medal, pokonując w grze o podium debel Rokicia Szczytniki - Milenę Gaj/Angelikę Filipek 3-2.

W grze indywidualnej drogę do brązowych medali otworzyły Emilii Skubie i Zuzannie Syrdzie zwycięstwa nad - odpowiednio - Julią Bruzdą i Anną Kopacką po 3-0.
W turmieju chłopców Kacper Andrzejak został sklasyfikowany na miejscach 17-24 w singlu i 9-16 w deblu. 

Przed młodzikami główna impreza sezonu - mistrzostwa Polski w Drzonkowie. Prawo startu we wszystkich konkurencjach - singlu, deblu i drużynie wywalczyły Emilia Skuba i Zuzia Syrda, w drużynówce zagra także drugi zespół Bronowianki - Ania Kopacka z Julką Bruzdą.
Opiekę trenerską nad młodzież sprawują Maciej Karmoliński i Szymon Kołodziej.

MMmlodziczekdebel1MMmlodziczekdebelpodiumMMmlodziczek2018MMmlodziczekMMmlodziczeksingielMMmlodziczektrener

Tablica

Nabór do sekcji
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday145
mod_vvisit_counterYesterday857
mod_vvisit_counterThis week145
mod_vvisit_counterLast week5673
mod_vvisit_counterThis month12964
mod_vvisit_counterLast month22340
mod_vvisit_counterAll days2707515

Online Now: 13
Your IP: 54.159.51.118
,
Today: grudzień 16, 2018