Sponsor techniczny

Maxima Sport

Partnerzy

Galeria

Młodziczki na podium w mistrzostwach Małopolski

MMmlodziczekdebel1MINICztery medale zdobyły pingpongistki Bronowianki w rozegranych w Krakowie indywidualnych mistrzostwach Małopolski młodziczek. Po dwa medale - złoty w deblu i brązowe w singlu - zdobyły Emilia Skuba i Zuzanna Syrda, brązowe w deblu Anna Kopacka i Julia Bruzda.

W finale gry podwójnej Emilia z Zuzią pokonały parę Anna Cyrwus (Gorce)/Aleksandra Guzik (Gryf Gdów) 3-0, w półfinale mistrzynie wygrały z koleżankami z klubu - Anną Kopacką i Julią Bruzdą 3-0. Ta para zdobyła brązowa medal, pokonując w grze o podium debel Rokicia Szczytniki - Milenę Gaj/Angelikę Filipek 3-2.

W grze indywidualnej drogę do brązowych medali otworzyły Emilii Skubie i Zuzannie Syrdzie zwycięstwa nad - odpowiednio - Julią Bruzdą i Anną Kopacką po 3-0.
W turmieju chłopców Kacper Andrzejak został sklasyfikowany na miejscach 17-24 w singlu i 9-16 w deblu. 

Przed młodzikami główna impreza sezonu - mistrzostwa Polski w Drzonkowie. Prawo startu we wszystkich konkurencjach - singlu, deblu i drużynie wywalczyły Emilia Skuba i Zuzia Syrda, w drużynówce zagra także drugi zespół Bronowianki - Ania Kopacka z Julką Bruzdą.
Opiekę trenerską nad młodzież sprawują Maciej Karmoliński i Szymon Kołodziej.

MMmlodziczekdebel1MMmlodziczekdebelpodiumMMmlodziczek2018MMmlodziczekMMmlodziczeksingielMMmlodziczektrener

Kalendarium wydarzeń

Brak wydarzeń

Tablica

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday471
mod_vvisit_counterYesterday642
mod_vvisit_counterThis week1719
mod_vvisit_counterLast week5423
mod_vvisit_counterThis month18260
mod_vvisit_counterLast month21471
mod_vvisit_counterAll days2780692

Online Now: 5
Your IP: 52.91.221.160
,
Today: marzec 26, 2019