Sponsor techniczny

Maxima Sport

Partnerzy

Galeria

Kadeci z medalami w Małopolsce, młodziczki walczą w mistrzostwach Polski

DMMkadeto2018MINIKadetki i kadeci Bronowianki zdobyli Drużynowe Mistrzostwo Małopolski  w tenisie stołowym. W zawodach, rozegranych w Krakowie, zwyciężył zespół dziewcząt z Bronowic w składzie: Ilona Sztwiertnia, Natalia Gąsior, Jagoda Chwojko oraz chłopców: Łukasz Knaga, Wojciech Bogacz, Paweł Kopacki. Z kolei klubowe juniorki: Anna Zając i Doiminika Górecka zdobyły drużynowy brąz w Małopolsce. Indywidualny awans do mistrzostw Polski juniorów wywalczyli w małopolskich eliminacjach: Anna Zając i Wojciech Górecki.

Obie drużyny kadetów zagrają w Luboniu (3-5 maja) w mistrzostwach Polski w tej kategorii wiekowej, będą też walczyć o medale w konkurencjach indywidualnych. Bronowiccy kadeci należą do polskiej czołówki i mogą odegrać w mistrzostwach kraju ważne role. W MP juniorów w Krośnie (26-29 kwietnia) Ania Zając i Wojtek Górecki zagrają tylko indywidualnie.

A już od czwartku (19 kwietnia) w mistrzostwach Polski walczyć będą klubowe młodziczki. W Drzonkowie zagrają dwie drużyny dziewcząt: Emilia Skuba z Zuzanną Syrdą (rozstawione z nr 5) oraz Anna Kopacka z Julią Bruzdą (nr 27). Indywidualnie do MP zakwalifikowały się Emilia, Zuzanna i Julia. Zawodników prowadzi trener Maciej Karmoliński.

Zdjęcia z z DMW kadetów i juniorów dzięki uprzejmości KOZTS

DMMkadetek2018DMMkadeto2018DMMjuniorek2018

Kalendarium wydarzeń

Brak wydarzeń

Tablica

Nabór do sekcji
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday209
mod_vvisit_counterYesterday683
mod_vvisit_counterThis week892
mod_vvisit_counterLast week5046
mod_vvisit_counterThis month12989
mod_vvisit_counterLast month23777
mod_vvisit_counterAll days2753950

Online Now: 13
Your IP: 18.212.206.217
,
Today: luty 18, 2019