Sponsor techniczny

Maxima Sport

Partnerzy

Galeria

Sypnęło medalami w mistrzostwach Małopolski

Mlodziczki2019Młodziczki, kadetki i juniorzy rywalizowali o tytuły mistrzów Małopolski w tenisie stołowym w konkurencjach indywidualnych i drużynowych. Walczyli też o ostatnie przepustki na mistrzostwa Polski w kategoriach młodzieżowych. Bronowianka wielokrotnie meldowała się na podium mistrzostw województwa - zdobyła tytuły mistrzowskie w drużynie juniorów i kadetów oraz w singlu młodziczek, zapewniła też sobie kolejne awanse na mistrzostwa Polski.

Indywidualne mistrzostwa województwa
MŁODZICZKI
Gra pojedyncza: 1. Oliwia Wątor, 2. Zuzanna Syrda, 3. Anna Kopacka (wszystkie Bronowianka), Ola Guzik (Gryf Gdów)
Debel: 1. Guzik/Bezak, 2. Zuzanna Syrda/Oliwia Wątor (Bronowianka), 3. Anna Kopacka (Bronowianka)/Natasza Korczak (Gorce Nowy Targ)

Awans do mistrzostw Polski młodziczek: Zuzanna Syrda, Oliwia Wątor (na podstawie rankingu PZTS), Anna Kopacka (awans z eliminacji wojewódzkich)

 Mlodziczkisingiel2019

Singlowe podium młodziczek: Oliwia Wątor, Zuzanna Syrda, Anna Kopacka

 Mlodziczkidebel2019

Srebrny medal w deblu młodziczek dla Zuzanny Syrdy, Oliwii Wątor, brąz dla Anny Kopackiej i Nataszy Korczak

 Mlodziczki2019

Medalistki wśród młodziczek z trenerem Szymonem Kołodziejem

 Drużynowe Mistrzostwa Województwa

Kadetki: 1. KS Gorce Nowy Targ, 2. KS Bronowianka Kraków I (Emilia Skuba, Natalia Gąsior), 3. Bronowianka Kraków II (Kamila Kiliszek, Julia Bruzda)

Kadeci: 1. Bronowianka Kraków (Wojciech Bogacz, Paweł Kopacki, Kacper Andrzejak), 2. UKS Gryf Gdów, 3. Gorce Nowy Targ
Awans na MP kadetów: Ilona Sztwiertnia, Emilia Skuba, Natalia Gąsior, Wojciech Bogacz (na podstawie rankingu PZTS), Kamila Kiliszek, Paweł Kopacki (awans z eliminacji wojewódzkich).

 Kadetki2019

Drużyny kadetek Bronowianki na 2. stopniu podium (z trenerem Maciejem Karmolińskim) i 3. stopniu podium

 Kadeci2019

Drużyna kadetów (Wojciech Bogacz, Paweł Kopacki, Kacper Andrzejak z trenerem Szymonem Kołodziejem) ze złotymi medalami w Małopolsce

Juniorzy: 1. Bronowianka Kraków (Wojciech Górecki, Damian Korczak, Łukasz Knaga), 2. UKS Jordan Zakliczyn, 3. MKS Skawa Wadowice.

Awans do mistrzostw Polski: Anna Zając (na podstawie rankingu PZTS), Łukasz Knaga, Damian Korczak (awans z z eliminacji wojewódzkich).

 Juniorzy2019

Juniorzy Bronowianki zostali mistrzami Małopolski (na podium z trenerem Kołodziejem)

***

W reprezentacji Polski kadetek wystąpiła w miniony weekend Ilona Sztwiertnia. W bardzo mocno obsadzonym turnieju z cyklu ITTF Junior Circuit Premium we włoskim Lignano najdalej - do ćwierćfinałów - dotarła w konkurencji deblowej z z Anną Brzyską. Po zwycięstwach nad Węgierkami i Włoszkami, Polki w ćwiercfinale przegrały z Chinkami Chen Yi/Kuai Man, późniejszymi triumfatorkami imprezy.

Kalendarium wydarzeń

Brak wydarzeń

Tablica

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday278
mod_vvisit_counterYesterday813
mod_vvisit_counterThis week4057
mod_vvisit_counterLast week6857
mod_vvisit_counterThis month24583
mod_vvisit_counterLast month28296
mod_vvisit_counterAll days3122325

Online Now: 10
Your IP: 34.232.62.209
,
Today: maj 28, 2020