Bronowianka z medalem mistrzostw Polski!

Magdalena Górowska zdobyła brązowy medal mistrzostw Polski 2013 w tenisie stołowym w grze podwójnej! Zawodniczka Bronowianki znów na podium MP to znak, że po trudnym czasie tenis stołowy w bronowickim klubie odradza się i zmierza w dobrą stronę.

Deblową partnerką Magdy Górowskiej w Ostródzie była Aneta Olendzka (Noteć Inowrocław). W ćwierćfnale panie pokonały parę Magdalena Sikorska, Daria Łuczakowska 3-2. W półfinale zmierzyły się z rozstawionymi z "jedynką" Antoniną Szymańską i Moniką Pietkiewicz. Mecz był bardzo zacięty i skończył się minimalną wygraną faworytek 3-2.

Przypomnijmy, że w singlu MP wystąpiły dwie pingpongistki Bronowianki - Magda Górowska dotarła do czołowej szesnastki, a Anna Urbańczyk zajęła miejsca 17-32.

Mistrzostwa Polski seniorów to pierwszy z krajowych czempionatów, w których zawodnicy Bronowianki liczą na dobre występy. Szanse na odegranie znaczących ról mają także w mistrzostwach Polski młodzieżowców, juniorów i kadetów.