Odwołane zajęcia i odrabianie w Szkole Podstawowej nr 93.

Informujemy, że w Szkole Podstawowej nr 93 nastąpi jednorazowa zmiana w prowadzeniu zajęć. Zajęcia z dnia 12 i 14 października zostają odwołane, natomiast będą odrobione  18  i  25 października w  godzinach 15.45 do 17.15.

Rozpoczęliśmy drugi semestr programu Pingpongowe Marzenia!

zdj n 1Drodzy uczestnicy i sypmatycy Programu Pingpongowe Marzenia z dniem 1 września 2021 r. rozpoczeliśmy drugi semestr Programu w tym roku. Głównym punktem inauguracyjnym był udział uczestników w Narodowym Dniu Tenisa Stołowego, który odbył się na Bulwarach Wiślanych pod Wawelem w dniu 4 września 2021. W tym dniu odbyły się turnieje tenisa stołoweo w 3 kategoriach: do 12 lat, 13-18 lat i OPEN. Byli zwyciężcy, którzy otrzymali nagrody ufundowane przez PZTS.

Czytaj więcej...

Pierwszy etap Programu Pingpongowe Marzenia 2021 już za nami!

Zakończyliśmy pierwszy etap Programu Pingpongowe Marzenia w tym roku. Czas na odpoczynek. Dziekuję Wam drodzy uczestnicy za Wasz wkład w nasz program, bo bez Was nie mógłby on istnieć, podobnie jak nie mógłby istnieć bez finansowania go przez Miasto Kraków. Składamy serdeczne podziękowania dla Miasta Krakowa, dzięki któremu możecie nieodpłatnie uczestniczyć w tych zajęciach. Jak wiemy cieszy się on dużą popularnością wśród Was uczestników. Czas nie był łatwy, ze względu na pandemię, która skutkowała obostrzeniami. Treningi odbywały się w Waszych domach z trenerami on line. Bardzo Wam dziękuję za obecność i trwanie nawet w takich warunkach jakie mieliśmy w pierwszym półroczu. Liczymy, że w takim jak w tej połowie roku lub szerszym gronie spotkamy się z Wami po wakacjach.

Życzę wszystkim dobrego odpoczynku. Do zobaczenia we wrześniu przy stołach!

Koordynator Programu