Sponsor techniczny

Maxima Sport

Oficjalny lekarz

Partnerzy

Galeria

Puchar Bronowic - Open - zapraszamy!

KS „Bronowianka” Kraków zaprasza na bezpłatne zawody dla każdego w tenisie stołowym                                  

Puchar Bronowic „- Open!

 

 

KS Bronowianka Kraków oraz Gmina Miejska Kraków serdecznie zaprasza na zawody tenisa stołowego dla wszystkich chętnych bez względu na wiek -organizowane tradycyjnie w jesieni ”Puchar Bronowic- Open”. W niedzielę 31 października 2021 startuje cykl 8 otwartych turniejów tenisa stołowego z cyklu "Puchar Bronowic".                  Zawody rozgrywane będą wg terminarza jako turniej z walką o miejsca w formule otwartej w              niedziele      o godz. 18 .00 

-w środy       o godz. 19.00  

w małej hali KS „Bronowianki” przy ul. Zarzecze 124 A w Krakowie, bez opłaty startowej.

Czytaj więcej...

Pingpongistki Bronowianki znów górą - mecz wyjazdowy w Jastrzębiu Zdroju!

Jastrz 1Pingpongistki Bronowianki I pokonały dziś w wyjazdowym meczu I ligi JKTS II Jastrzębie Zdrój 8-2. Punktowały: Karolina Pęk i Ania Zając (po 2,5 pkt), Zuzanna Syrda i Aleksandra Guzik (po 1,5 pkt). Dla Karoliny, dwukrotnej medalistki niedawnych igrzysk paraolimpijskich w Tokio, to był pierwszy występ ligowy w tym sezonie.

Czytaj więcej...

VI Mistrzostwa Seniorów 65+ o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa w Bronowiance już za nami!

sen 1W dniach 29-30.09.2021r. odbyły się Mistrzostwa Seniorów 65+ w Klubie Sportowym Bronowianka organizowane przez TKKF. Ich celem było propagowanie zdrowego wypoczynku wśród seniorów oraz różnych dyscyplin sportowych wśród seniorów. Zawodnicy rywalizowali o Puchar prezydenta Miasta Krakowa oraz medale. Było 11 konkurencji: badminton, bule, biegi, nordic walking, pływanie, ringo, rowerowy tor przeszkód, tenis stołowy, tenis ziemny, wielobój sprawnościowy i aqua aerobic. Pogoda i uczestnicy dopisali - było ciepło i słonecznie, a wszyscy bawili się wyśmienicie.

Czytaj więcej...

Paraolimpijscy zawodnicy z Bronowianki oraz ich trenerzy odznaczeni przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę

Belwed 1Prezydent RP Andrzej Duda odznaczył dziś medalistów paraolimpijskich z Tokio, w tym zawodników i trenera Bronowianki: Karolinę Pęk, Maksyma Chudzickiego i Xu Kaia. Za wybitne osiągnięcia sportowe i za promowanie Polski na arenie międzynarodowej Karolina Pęk została odznaczona Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski, a Maksym Chudzicki otrzymał Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski. Trenera Xu Kaia za wybitne zasługi dla rozwoju sportu osób niepełnosprawnych i osiągnięcia w działalności szkoleniowej i trenerskiej uhonorowano Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Czytaj więcej...

Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze PZTS

WZSP PZTS 25.09.2021 nr 1W dniu 25.09.2021r. odbyło się  Sprawozdawczo–Wyborcze Walne Zgromadzenie Delegatów Polskiego Związku Tenisa Stołowego, na którym między innymi wręczono statuetki za współzawodnictwo klubowe za sezony 2019/2020 i 2020/2021.
Miło nam poinformować, że KS Bronowianka zajęła II miejsce w klasyfikacji klubowej za sezon 2019/20 oraz III miejsce w współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży za sezon 2020/21.

Czytaj więcej...

Trener Czesław Palik wyróżniony przez MZPN za wkład dla małopolskiej piłki!

Czeslaw 1Trener Czeslaw Palik uhonorowany przez Małopolski Związek Piłki Nożnej! ????????⚽Utytułowany szkoleniowiec, od wielu lat związany z Bronowianką,  odebrał honorowe podziękowania za dziesięciolecia owocnej pracy na rzecz małopolskiego futbolu podczas prestiżowej konferencji trenerskiej "The Future of Football" ????

Czytaj więcej...

Kalendarium wydarzeń

Brak wydarzeń

Tablica

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday230
mod_vvisit_counterYesterday643
mod_vvisit_counterThis week1865
mod_vvisit_counterLast week6213
mod_vvisit_counterThis month19430
mod_vvisit_counterLast month22602
mod_vvisit_counterAll days3514206

Online Now: 11
Your IP: 3.235.179.111
,
Today: październik 26, 2021