Sponsor techniczny

Oficjalny lekarz

Partnerzy

Galeria

Szkółka Piłkarska Bronowianka nadal w Elicie!

Logo PZPN - cert. brazowy miniatZ radością informujemy, że Szkółka Piłkarska Bronowianka Kraków otrzymała Certyfikat Elite pod szyldem Brązowej Gwiazdki PZPN i będzie kontynuować udział w programie Certyfikacji na rok 2023. Obecność w elitarnym gronie jest świadectwem wysokiego poziomu organizacyjno-sportowego szkółek piłkarskich w naszym kraju.

Czytaj więcej...

Andalaro Krzeszowice triumfatorem IX Memoriału im. Stanisława Syrdy

M2023Bro

Zespół Andalaro Krzeszowice, prowadzony przez Daniela Mrozińskiego, wygrał IX Memoriał im. Stanisława Syrdy. W finale halowego turnieju, organizowanego przez KS Bronowiankę, pokonał drużynę Brothermu 2-0. Na 3. stopniu podium stanęła Wieczysta II Kraków, która w meczu o 3. miejsce wygrała z Bronowianką I 2-1. Honorowy patronat nad memoriałem objął prezes Małopolskiego Związku Piłki Nożnej Ryszard Kołtun. Wspólnie z prezesami Bronowianki Kazimierzem Skrzypkiem i Markiem Kaczorem oraz córkami Patrona Memoriału wręczył nagrody najlepszym zespołom i zawodnikom. 

Czytaj więcej...

Kalendarium wydarzeń

Brak wydarzeń

Tablica

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday143
mod_vvisit_counterYesterday1389
mod_vvisit_counterThis week143
mod_vvisit_counterLast week7307
mod_vvisit_counterThis month5122
mod_vvisit_counterLast month24744
mod_vvisit_counterAll days3879344

Online Now: 8
Your IP: 3.235.25.27
,
Today: luty 05, 2023