Partnerzy

Galeria

Drugoligowcy punktowali bez litości

2017IIligamezczyznMINI1Pingpongiści Bronowianki mają za sobą weekend pełen ligowych występów. W ekstraklasie tenisistki zanotowały porażkę 0-3 z wicemistrzyniami Polski  - Bebetto AZS AJD Częstochowa, za to aż dwa wysokie zwycięstwa wywalczyła w II lidze męska drużyna z Bronowic.

Czytaj więcej...

Wicemistrzynie Polski w niedzielę w bronowickiej hali

Wicemistrz Polski Bebetto AZS AJD Częstochowa będzie w niedzielę 15 października o godz. 16 rywalem pingpongistek Bronowianki w piątym meczu tego sezonu w ekstraklasie. Częstochowianki ponownie są w gronie faworytów rozgrywek i w takiej roli przyjeżdżają do Krakowa. Bronowianka będzie chciała sprawić niespodziankę.

Czytaj więcej...

Pingpongiści Bronowianki rozbili małopolski bank!

2017IWTKseniorkiMINIZawodnicy Bronowianki Karolina Pęk i Maciej Karmoliński wygrali pierwszy w tym sezonie Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorów w tenisie stołowym, rozegrany w hali w Bronowicach. Oboje udowodnili, że potrafią znakomicie łączyć różne trudne wyzwania - Karolina właśnie wróciła z medalami z mistrzostw Europy osób niepełnosprawnych, a Maciek w roli trenera na co dzień pracowicie czuwa nad rozwojem grupy bronowickiej młodzieży.

Czytaj więcej...

(Mini)Olimpijski szlak zaczął się w Olkuszu

Pingpongistki Bronowianki Emilia Skuba i Zuzanna Syrda wywalczyły w Olkuszu awans na zawody ogólnopolskie Mini Olympic Games w kategorii młodziczek. Promocję z zawodów wojewódzkich uzyskały 4 najlepsze zawodniczki i 4 zawodników.

Czytaj więcej...

Szybkie tempo ekstraklasy, w niedzielę kolejny mecz

Nieznaczna porażka i zwycięstwo to bilans ostatnich występów pingpongistek Bronowianki w ekstraklasie - najpierw 2-3 z AZS AE Wrocław, potem u siebie 3-1 z ATS Białystok. Z dwoma zwycięstwami w trzech meczach krakowianki zajmują 4. miejsce w tabeli.

Czytaj więcej...

Emilia Skuba na podium Grand Prix Polski młodziczek

GPPmlodzikow2017eskubaMINIESkubaZawodniczka Bronowianki Emilia Skuba stanęła w Krakowie na podium Grand Prix Polski młodziczek! 12-latka znakomicie spisująca się w całym turnieju znalazła się w czołowej czwórce turnieju. Udane w GP zaprezentowała się także 11-letnia Zuzanna Syrda.

Czytaj więcej...

Bogaty weekend pingpongistów Bronowianki: mistrzostwa Europy, Grand Prix Polski i mnóstwo lig, w poniedziałek ekstraklasa

GPPmlodzikow2017miniBardzo bogaty będzie weekend (29 września - 1 października) dla pingpongistów Bronowianki. W Słowenii nasi reprezentanci walczą o medale Mistrzostw Europy Osób Niepełnosprawnych, w hali Bronowianki trwa Grand Prix Polski młodzików z udziałem naszych zawodników, są też mecze ligowe z tymi najważniejszymi - w sobotę na wyjeździe i w poniedziałek (2 października) u siebie w ekstraklasie kobiet. We własnej hali Bronowianka zmierzy się z beniaminkiem rozgrywek - ATS Białystok (godz. 17).

Czytaj więcej...