Partnerzy

Galeria

Za nami turniej piłki siatkowej dla dziewcząt z gimnazjum

W dniu 7.10.2016 w hali KS Bronowianka Kraków rozegrano Turniej Piłki Siatkowej dla dziewcząt ze szkół gimnazjalnych. Ogółem wzięły udział 4 drużyny i rozegrano 6 meczy. Organizatorem zawodów był KS Bronowianka Kraków w ramach grantu Aktywny Kraków.

Czytaj więcej...

Drugie zwycięstwo siatkarek w III lidze

20173lSiatkiMiniDrugie zwycięstwo w rozgrywkach III ligi małopolskiej odniosły siatkarki Bronowianki. Tym razem we własnej hali pokonały 3-1 Prądniczankę Kraków. Cieszy nie tylko zwycięstwo, ale i debiut w seniorskiej drużynie wychowanki, a ubiegłorocznej kadetki Julii Pacuły.

Czytaj więcej...

Siatkarki zaczęły sezon od pewnej wygranej

Siatkarki2017MINIIII-ligowe siatkarki Bronowianki udanie rozpoczęły sezon. Pokonały MKS MOS Wieliczka na jego parkiecie i to w pewnie wygrywanych trzech setach. We własnej hali zaprezentują się już w najbliższą sobotę (7 października, g. 17), gdy podejmą Prądniczankę Kraków. Liczą na gorący doping!

Czytaj więcej...

Zapraszamy do kibicowania siatkarkom Bronowianki w III lidze

PlakatW najbliższy weekend startują w Małopolsce rozgrywki III liga siatkarek. Po przerwie wraca do nich drużyna Bronowianki. We własnej hali nasze zawodniczki zaprezentują się po raz pierwszy 7 października, gdy podejmować będą Prądniczankę. Już zapraszają do kibicowania.

Czytaj więcej...

Sukcesy siatkarek Bronowianki

Kraków - jako miasto–gospodarz mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn EUROVOLLEY POLAND 2017 - oraz Polski Związek Piłki Siatkowej zorganizował zawody dla miejskich drużyn szkolnych i amatorskich pod nazwą "Mini Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej". W finale zmagań znalazły się szkolna drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej  nr 153 oraz - wśród ekip amatorskich - zespół Bronowianki. Zdobyły odpowiednio srebrny i złoty medal.

Czytaj więcej...