Partnerzy

Galeria

VI Memoriał Stanisława Syrdy: Już w grupach będzie ciekawie

memorialbanerMINIRozlosowano grupy eliminacyjne VI Memoriału im. Stanisława Syrdy (13-14 stycznia 2018 r). Już sobotnia rywalizacja w eliminacjach zapowiada się bardzo ciekawie i to od samego rana. W grupach eliminacyjnych spotykają się faworyci tegorocznego turnieju, w tym triumfatorzy poprzednich edycji memoriału. Ciekawie zapowiadają się też występy nowych zespołów w memoriałowej stawce.

Grupa A
1.  Piast Wołowice
2.  Sokół Rybna
3.  Bronowianka II
4.  Nadwiślan Rusocice
5.  Jutrzenka Giebułtów
6.  Progres - Trenerzy
7.  Czarni 03 Grzegorzowice
8.  Kaszowianka Kaszów

Program gier grupy A, sobota g. 8-14.30
O godz. 10 uroczyste otwarcie VI Memoriału im. Stanisława Syrdy

8:00-8:12    Piast - Sokół
8:14-8:26    Bronowianka II - Nadwiślan
8:28-8:40    Jutrzenka - Progres
8:42-8:54    Czarni  - Kaszowianka
8:56-9:08    Piast - Nadwiślan
9:10-9:22    Sokół - Bronowianka II
9:24-9:36    Jutrzenka - Kaszowianka
9:38-9:50    Progres - Czarni
9:52-10:04    Piast - Bronowianka II
10:06-10:18    Sokół - Nadwiślan
10:20-10:32    Jutrzenka - Czarni
10:34-10:46    Progres - Kaszowianka
10:48-11:00    Piast - Jutrzenka
11:02-11:14    Sokół - Progres
11:16-11:28    Bronowianka II - Czarni
11:30-11:42    Nadwiślan - Kaszowianka
11:44-11:56    Piast - Progres
11:58-12:10    Sokół - Czarni
12:12-12:24    Bronowianka II - Kaszowianka
12:26-12:38    Nadwiślan - Jutrzenka
12:40-12:52    Piast - Czarni
12:54-13:06    Sokół - Kaszowianka
13:08-13:20    Bronowianka - Jutrzenka
13:22-13:34    Nadwiślan - Progres
13:36-13:48    Piast - Kaszowianka
13:50-14:02    Sokół - Jutrzenka
14:04-14:16    Bronowianka II - Progres
14:18-14:30    Nadwiślan - Czarni

GRUPA B
1.  WKS Wawel
2.  KS Bronowicki
3.  JKS Zelków
4.  Bronowianka I
5.  Start Kamień Chrzanów
6.  Potok Więckowice
7.  Nidzica Dobiesławice
8.  Cracovia Oldboje

Program gier gr. B - sobota g.14.30-21

14:32-14:44    Wawel - Bronowicki
14:46-14:58    Zelków - Bronowianka I
15:00-15:12    Start - Potok
15:14-15:26    Nidzica - Cracovia
15:28-15:40    Wawel - Bronowianka I
15:42-15:54    Bronowicki - Zelków
15:56-16:08    Start - Cracovia  
16:10-16:22    Potok - Nidzica
16:24-16:36    Wawel - Zelków
16:38-16:50    Bronowicki - Bronowianka I
16:52-17:04    Start - Nidzica
17:06-17:18    Potok - Cracovia
17:20-17:32    Wawel - Bronowianka I
17:34-17:46    Bronowicki - Potok
17:48-18:00    Zelków - Nidzica
18:02-18:14    Bronowianka I - Cracovia
18:16-18:28    Wawel - Potok
18:30-18:42    Bronowicki - Nidzica
18:44-18:56    Zelków - Cracovia
18:58-19:10    Bronowianka - Start
19:12-19:24    Wawel - Nidzica
19:26-19:38    Bronowicki - Cracovia
19:40-19:52    zelków - Start
19:54-20:06    Bronowianka I - Potok
20:08-20:20    Wawel - Cracovia
20:22-20:34    Bronowicki - Start
20:36-20:48    Zelków - Potok
20:50-21:02    Bronowianka I - Nidzica

Niedziela - 14.01.2018 r:
Po cztery najlepsze zespoły z grup A i B grają w dwóch grupach – C i D, czas meczu 15 min, bez zmiany stron. Po 2 najlepsze drużyny z grup C i D awansują do półfinału, zespoły z miejsc 3. i 4. grają o miejsca 5. i 7., przegrani z półfinałów o 3. miejsce.

Tablica

Nabór do sekcji
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday330
mod_vvisit_counterYesterday855
mod_vvisit_counterThis week330
mod_vvisit_counterLast week5050
mod_vvisit_counterThis month16865
mod_vvisit_counterLast month17856
mod_vvisit_counterAll days2586757

Online Now: 19
Your IP: 54.166.141.12
,
Today: czerwiec 24, 2018