Oficjalny lekarz

Partnerzy

Error: No articles to display

Pierwsza wygrana piłkarek

2013 14 kobiety bro morawicaW rozegranym dziś meczu drugiej kolejki II ligi kobiet Bronowianka pokonała na własnym stadionie Morawię Morawica 5:1 (2:0). Do przerwy nasze piłkarki bezsprzecznie dominowały i powinny prowadzić 5-0. Przez nieskuteczność udało się im strzelić do przerwy tylko dwie bramki.

W przerwie trener Bronowianki zmuszony był do przeprowadzenia trzech regulaminowych zmian. Po tym jak zawodniczka Morawii strzałem z dystansu przelobowała naszą bramkarkę zrobiło się nerwowo. Od momentu strzelenia kontaktowej bramki zespół gości przejął inicjatywę. Bronowiance udało się jednak strzelić po kontrze bramkę na 3:1. Nie zmieniło to jednak obrazu gry i Morawia nadal przeważała. Naszej drużynie udało się jednak jeszcze dwukrotnie zaskoczyć obronę gości i ustalić ostatecznie wynik meczu na 5:1.