Wyjazdowe zwycięstwa naszych zespołów kobiecych!

TRENER Tego spotkania bardzo się obawialiśmy z uwagi iż tydzień wcześniej zespół Ślęzy pokonał faworyta rozgrywek SMS Łódź 1:0. Dodatkowo graliśmy na boisku sztucznym, co też nie przemawiało za nami ponieważ na co dzień trenujemy i gramy na boisku naturalnym. Zespół  dobrze realizował założenia taktyczne, a prawdziwy charakter pokazał w końcowych minutach spotkania. 82 min rzut rożny dla naszej drużyny przy stanie 1:2 wykonuje Patrycja Sarapata i trafia bezpośrednio do bramki. 84 min mocno kontrowersyjny rzut karny dla gospodarzy. Zawodniczka z 11m trafia tylko w spojenie. 88 min Patrycja Sarapata podwyższa na 3:2. 91 minucie mamy jeszcze sytuację sam na sam, ale Paulina Guzik trafia tym razem w  bramkarkę. Mówię tym razem ponieważ w 24 min popisała się pięknym lobem strzelając bramkę na 1:1
Skład zespołu: Joanna Wolska, Karolina Szarek, Julia Szlosek, Julia Zielińska, Maria Suwada, Zuzanna Biernacka (62 min Natalia Lizończyk), Maja Szafran, Patrycja Sarapata, Zofia Śmietana, Kinga Pawlica, Paulina Guzik. Po sześciu spotkaniach zespół juniorek z dorobkiem 15 punktów zajmuje 4 miejsce ze stratą do lidera SWD Wodzisław Śląski 2 punkty, który ma rozegrane o jedno spotkanie więcej od nas
W tym samym dniu czyli 31 października nasz zespół seniorek pokonał w zaległym spotkaniu IV ligi LKS Victorię Zalas 11:0. Było to ostatnie spotkanie rundy jesiennej. Po tym spotkaniu nasz zespół zajmuje 2 miejsce  w tabeli (18 punktów w 9 meczach). Do lidera FSA Kraków tracimy 4 punkty.
W nadchodzącym tygodniu czekają nas dwa trudne pojedynki. Już w środę (4 .11) o godzinie 13.00 jako zwycięzca Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim podejmujemy u siebie w 1/32 zespół rezerw Śląska Wrocław (II liga).
Niedziela 8 listopada  godz.13.30 również w roli gospodarza CLJ U-17 mamy zawody z  SMS Łódź.