Sponsor techniczny

Maxima Sport

Oficjalny lekarz

Partnerzy

Galeria

Piłkarski Piknik Integracyjny Bronowianki jako impreza towarzysząca AMP Futbol Euro 2021 Kraków

Pki 1Piłkarski Piknik Integracyjny rozgrywany na obiektach Bronowianki Kraków w dniu 11.09.2021 dostarczył dużo emocji zgromadzonym na trybunach kibicom oraz wiele radości grającym zawodnikom. Dzieci rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych na 5 boiskach równocześnie. Łącznie do rywalizacji stanęło 13 zespołów. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja końcowa. Najważniejsza była gra i dobra zabawa. Na zakończenie każda drużyna otrzymała pamiątkowy puchar, natomiast każdy uczestnik pamiątkowy medal, czapkę, butonierkę oraz koszulkę z logiem Piłkarskiego Pikniku Integracyjnego. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy za uczestnictwo, a każdy zawodnik otrzymał indywidualnie dyplom za udział w turnieju. Rozdane zostały nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego oraz nagrody indywidualne: dla najlepszego bramkarza, zawodnika i strzelca w obydwóch kategoriach wiekowych, którzy otrzymali statuetki wraz z nagrodami. Przez cały czas trwania turnieju na dzieci czekały słodycze, owoce, ciastka, a dla każdego uczestnika woda mineralna. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała obsługa techniczna oraz wykwalifikowani sędziowie.


W Kategorii Żak wystąpiły następujące drużyny:
Clepardia Kraków
Prądniczanka Kraków
Orlęta Rudawa
Radziszowianka Radziszów
Piast Łapanów
Orlęta Rudawa
Bronowianka Kraków
Nagrody indywidualne:
Najlepszy Zawodnik - Aleksander Kozik - Clepardia
Najlepszy Bramkarz - Mateusz Rączka - Orlęta Rudawa
Najlepszy Strzelec - Remik Kołodziej - Piast Łapanów

 1. WiśSzkoła Futbolu
  Kabel Kraków I
  Kabel Kraków II
  AMP Kickstar
  AP Wieliczka
  Bronowianka Kraków


Nagrody indywidualne:

Najlepszy zawodnik - Aleksander Stanek - Kabel Kraków
Najlepszy bramkarz - Tomasz Oberwan - Wiślacka Szkoła Futbolu
Najlepszy Strzelec - Nikodem Szlachta - AP Wieliczka

W Pikniku brały udział dzieci niepełnosprawne ze Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa "Tęcza" mającego swoją siedzibę na os. Wandy 23 w Nowej Hucie. One również mogły zaprezentować swoje umiejętności w meczach z drużynami z kategorii wiekowej Orlik. Specjalnie dla nich został przeprowadzony turniej rekreacyjny z różnymi przyrządami do ćwiczeń sprawnościowych i zręcznościowych oraz z piłkami. W turnieju ogółem wzięło udział blisko 150 zawodników.

Turniej rozpoczął się o godzinie 9.00 natomiast oficjalne zakończenie odbyło się o godzinie 11.30, gdzie przedstawiciel pełnomocnika ds. sportu Pana Prezydenta Krakowa Jacek Bartlewicz wraz z Dyrektorem klubu Andrzejem Szymikiem i organizatorami wręczali wyżej wymienione nagrody, upominki, dyplomy, puchary, statuetki, itp. Po wręczeniu wszystkich nagród i wyróżnień zostało zrobione wspólne pamiątkowe zdjęcie dla uczestników piłkarskiego pikniku.

Uczestnicy turnieju jednoznacznie stwierdzili, że takie imprezy powinny odbywać się cyklicznie na obiektach Klubu Sportowego Bronowianka, ze względu na to, że posiada on w dobrych warunki bazowe, a impreza została przeprowadzona profesjonalnie.

Pki 2Pki 3Pki 5Pki 7Pki 8

Pik 9Pik 10Pik 11Pik 12Pik 13Pik 14Pik 15Pik 16Pik 17Pik 18Pik 19Pik 20Pik 21Pik 22Pik 23Pik 24Pik 25Pik 26Pik 27Pik 28Pik 29Pik 30Pik 31Pik 32Pik 33Pik 35Pik 36Pik 37

Kalendarium wydarzeń

Brak wydarzeń

Tablica

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday117
mod_vvisit_counterYesterday694
mod_vvisit_counterThis week117
mod_vvisit_counterLast week4555
mod_vvisit_counterThis month17195
mod_vvisit_counterLast month22345
mod_vvisit_counterAll days3534316

Online Now: 8
Your IP: 34.207.247.69
,
Today: listopad 28, 2021