Sponsor techniczny

Oficjalny lekarz

Partnerzy

Galeria

X Memoriał Stanisława Syrdy: Wyniki grup A i B (na żywo)

Memeorial2024LosowanieGrup12 zespołów, podzielonych na dwie grupy, rywalizuje w sobotę 13 stycznia w X Memoriale Stanisława Syrdy. W grupie A grają: Wieczysta II Kraków, Bronowianka Kraków, Piast Wołowice, Nadwiślan Kraków, Niegoszowianka i Metiplast Więckowice.
W grupie B mierzą się: W grupie B: Jutrzenka Giebułtów, Andalaro Krzeszowice, Brotherm Kraków, Boruta Chełm, Fairant Kraków i JKS Zelków. WYNIKI NA ŻYWO

 

 

Wyniki grupy A

9:00    1A–6A     Wieczysta II Kraków - Metiplast Więckowice 3-1
9:28     2A–5A     Bronowianka Kraków - Niegoszowianka 0-0
9:56     3A–4A     Piast Wołowice - Nadwiślan Kraków 0-1

10:40    1A-2A    Wieczysta II Kraków - Bronowianka Kraków 0-2
11:08    3A-6A    Piast Wołowice - Metiplast Więckowice 2-1
11:36    4A-5A     Nadwiślan Kraków - Niegoszowianka 2-0

12:04    1A-3A    Wieczysta II Kraków - Piast Wołowice 2-1
12:32    4A-2A    Nadwiślan Kraków - Bronowianka Kraków 1-0
13:00    5A-6A    Niegoszowianka  Metiplast Więckowice 0-3

13:28    1A-4A    Wieczysta II Kraków – Nadwiślan Kraków 2-2
13:56    5A-3A    Niegoszowianka - Piast Wołowice 1-1
14:24    6A-2A    Metiplast Więckowice  - Bronowianka Kraków 0-0

14:52    1A-5A    Wieczysta II Kraków - Niegoszowianka 3-0
15:20    6A-4A    Metiplast Więckowice – Nadwiślan Kraków 0-1
15:48    2A-3A    Bronowianka Kraków - Piast Wołowice 1-4


Wyniki grupy B

9:14     1B-6B    Jutrzenka Giebułtów - JKS Zelków 0-1
9:42     2B-5B    Andalaro Krzeszowice - Fairant Kraków 3-1
10:10    3B-4B   Brotherm Kraków - Boruta Chełm 3-0

10:54    1B-2B    Jutrzenka Giebułtów - Andalaro Krzeszowice 1-0 
11:22    3B-6B    Brotherm Kraków - JKS Zelków 0-0
11:50    4B-5B    Boruta Chełm - Fairant Kraków 4-1

12:18    1B-3B    Jutrzenka Giebułtów – Brotherm Kraków 0-3
12:46    4B-2B    Boruta Chełm – Andalaro Krzeszowice 2-0
13:14    5B-6B    Fairant Kraków - JKS Zelków 1-7

13:42    1B-4B    Jutrzenka Giebułtów – Boruta Chełm 1-2
14:10    5B-3B    Fairant Kraków – Brotherm Kraków 0-3
14:38    6B-2B    JKS Zelków – Andalaro Krzeszowice 3-1

15:06    1B-5B    Jutrzenka Giebułtów  - Fairant Kraków 4-0
15:34    6B-4B    JKS Zelków – Boruta Chełm 1-0
16:02    2B-3B    Andalaro Krzeszowice – Brotherm Kraków 1-1

Półfinały:
16:18  1. zespół gr. A – 2. zespół gr. B: Nadwiślan Kraków - Brotherm Kraków 1-1, w karnych 2-1
16:32  2. zespół gr. A – 1. zespół gr. B: JKS Zelków - Wieczysta II Kraków 3-4

16:48 Mecz o 3. miejsce: Brotherm - JKS Zelków 2-0
17:02 FINAŁ: Wieczysta II Kraków - Nadwiślan Kraków 1-0, bramka Daniel Suchan

 

Najlepszy strzelec - Piotr Marek (JKS Zelków, 7 bramek)

Najlepszy bramkarz - Jan Zachariasz (Nadwiślan)

Najlepszy piłkarz Bronowianki - Szymon Wojtaszek

Najlepszy piłkarz turnieju - Daniel Suchan (Wieczysta II) 

 

 

Sponsorzy

Kalendarium wydarzeń

Brak wydarzeń

Tablica

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday2520
mod_vvisit_counterYesterday3813
mod_vvisit_counterThis week19171
mod_vvisit_counterLast week18136
mod_vvisit_counterThis month66781
mod_vvisit_counterLast month100398
mod_vvisit_counterAll days4663606

Online Now: 67
Your IP: 44.222.218.145
,
Today: luty 23, 2024