Sponsor techniczny

Oficjalny lekarz

Partnerzy

Galeria

Młode zawodniczki mniej gościnne niż seniorki

Młode siatkarki mniej gościnne niż seniorki.  1.12.2013 r  odbył się III turniej ligowy mlodziczek. Nasze dziewczyny występując w roli gospodarza wygrały dwa spotkania, co pozwoliło na odniesienie zwycięstwa w całym turnieju.

W rozgrywkach, które odbyły się na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 153 wzięły udział 4 drużyny: KS BRONOWIANKA KRAKÓW,  EKSTRIM GORLICE, OGNIWO PIWNICZNA i AS PROGRESS. Wszystkie zespoły,  za wyjątkiem Ekstrimu Gorlice, który ze względu na choroby zawodniczek przyjechał w mocno osłabionym skladzie, prezentowały bardzo wyrównany poziom. Twarda walka o każdy punkt toczyła się do ostatniej piłki. Jak się okazało w ostatecznym rozrachunku, trzy zespoły odniosły po dwa zwycięstwa z taką samą liczbą zdobydych setów i o zwycięstwie w turnieju i jednocześnie awansie do wyższej ligi decydowały małe punkty. Najkorzystniejszy bilans punktów zdobytych do straconych osiągnęła Nasza drużyna i po chwili niepewności cały zespół popadł w "szał" radości :-).

 

volleybal mini

Nasze dziewczyny wreszcie pokazały,  że stać je na zwycięstwo, a przede wszystkim na dobrą grę,  którą naprawdę miło było oglądać ( przede wszystkim w wygranym meczu z Ogniwem Piwniczna).

WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH MECZÓW :
KS BRONOWIANKA - EKSTRIM GORLICE 2:0
AS PROGRESS- OGNIWO PIWNICZNA 0:2
EKSTRIM GORLICE - AS PROGRESS 0:2
KS BRONOWIANKA - OGNIWO PIWNICZA 2:0
OGNIWO PIWNICZNA - EKSTRIM GORLICE 2:0
AS PROGRESS - KS BRONOWIANKA 2:0

Awans do IV ligi - KS Bronowianka Kraków

Ogromne podziękowania dla p.Jana Hrynczuka za udostępnienie sali na rozgrywki i pomoc przy organizacji całego wydarzenia. Równie duże podziękowanie dla Pauliny Paluch i Pauliny Kizior za pomoc w treningach i wsparcie dla młodszych koleżanek.  Dziekujemy, Trener Sabina wraz z całą drużyną:)

Kalendarium wydarzeń

Brak wydarzeń

Tablica

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday358
mod_vvisit_counterYesterday588
mod_vvisit_counterThis week1599
mod_vvisit_counterLast week6816
mod_vvisit_counterThis month16479
mod_vvisit_counterLast month28056
mod_vvisit_counterAll days3918757

Online Now: 15
Your IP: 34.232.62.64
,
Today: marzec 21, 2023