Partnerzy

Galeria

Bogaty weekend pingpongistów Bronowianki: mistrzostwa Europy, Grand Prix Polski i mnóstwo lig, w poniedziałek ekstraklasa

GPPmlodzikow2017miniBardzo bogaty będzie weekend (29 września - 1 października) dla pingpongistów Bronowianki. W Słowenii nasi reprezentanci walczą o medale Mistrzostw Europy Osób Niepełnosprawnych, w hali Bronowianki trwa Grand Prix Polski młodzików z udziałem naszych zawodników, są też mecze ligowe z tymi najważniejszymi - w sobotę na wyjeździe i w poniedziałek (2 października) u siebie w ekstraklasie kobiet. We własnej hali Bronowianka zmierzy się z beniaminkiem rozgrywek - ATS Białystok (godz. 17) .

W Słowenii w Mistrzostwach Europy Osób Niepełnosprawnych występują Karolina Pęk, Paweł Jabłoński i Michał Deigsler. Najbardziej utytułowana w tym gronie Karolina to trzykrotna medalistka igrzysk paraolimpijskich, w Lasko także jest w gronie faworytek.

W piątek w hali Bronowianki rozpoczęło się pierwsze w tym sezonie Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym, będące jednocześnie Memoriałem trenera Stanisława Wcisły. Wybitny krakowski szkoleniowiec młodzieży pracował w krakowskich klubach, także w Bronowiance. W rywalizacji najlepszych 11 i 12-latków w Polsce wezmą udział zawodnicy naszego klubu z szansami na odegranie istotnych ról. W piątek odbywa się turniej eliminacyjny, w sobotę i niedzielę turniej główny (gry od godz. 9).

W sobotę, niedzielę i poniedziałek zespoły Bronowianki rozegrają mecze ligowe. W sobotę w ekstraklasie Bronowianka zagra na wyjeździe z AZS AE Wrocław, a w poniedziałek w Krakowie odbędzie się spotkanie Bronowianka - ATS Białystok (g. 17).

Plan sekcji tenisa stołowego KS Bronowianka 28 września -2 października 2017 r.

Ekstraklasa kobiet – sobota, 30 września, g. 16: AZS AE Wrocław - BRONOWIANKA KRAKÓW
Ekstraklasa kobiet – poniedziałek, 2 października, g. 17 (mecz awansem): BRONOWIANKA KRAKÓW – ATS Białystok

III liga męska - sobota, 30 września, g. 16: Bronowianka III Kraków - Magnum Wesem Koźmice Wielkie
III liga małopolska, niedziela, 1 października, g. 15.30: Bronowianka II Kraków - Gorce Nowy Targ II
V liga Kraków - niedziela, 1 października, g. 11: Bronowianka V Kraków - Wisła Rząska
VI liga Kraków - sobota, 30 września, godz. 10: Bronowianka VI Kraków - Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III

Grand Prix Polski Młodzików w Krakowie - 29 września - 1 października 2017, hala Bronowianki:
Grają w piątek w eliminacjach: Anna Kopacka, Kacper Andrzejak, Julia Bruzda. Grają w sobotę w turnieju głównym: Emilia Skuba, Zuzanna Syrda. Trener: Maciej Karmoliński.

Wyniki z weekendu 22-24 września 2017 r.: 

Ekstraklasa kobiet: BRONOWIANKA KRAKÓW – SKTS SOCHACZEW 3-1. III liga małopolska: SPEKTRUM SŁOPNICE II – BRONOWIANKA Kraków II 7-7. IV liga zachodnia: UKS ZARABIE MYŚLENICE II - BRONOWIANKA KRAKÓW IV 9-5. V liga Kraków: MKS KSOS KRAKÓW III - BRONOWIANKA KRAKÓW V 1-13. Grand Prix Polski Kadetów w Krośnie: 6. Ilona Sztwiertnia, 8. Natalia Gąsior, 21-24. Jagoda Chwojko, 21-14. Emilia Skuba, 49-56. Łukasz Knaga. Turniej eliminacyjny: awans z grupy eliminacyjnej do fazy pucharowej Zuzanna Syrda, Wojciech Bogacz. Faza grupowa: Anna Kopacka, Paweł Kopacki.

Na zdjęciu zawodnicy Bronowianki na Mistrzostwach Europy Osób Niepełnosprawnych: Paweł Jabłoński, Karolina Pęk, Michał Deigsler

MEON  

GPPmlodzikow2017

Tablica

Nabór do sekcji
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday408
mod_vvisit_counterYesterday561
mod_vvisit_counterThis week969
mod_vvisit_counterLast week4740
mod_vvisit_counterThis month17295
mod_vvisit_counterLast month20742
mod_vvisit_counterAll days2647981

Online Now: 10
Your IP: 54.162.15.31
,
Today: wrzesień 24, 2018