Partnerzy

Galeria

Szkółka tenisa stołowego czeka na małych mistrzów

2017MPzaczeksingielZSyrda1MALESzkółka tenisa stołowego Bronowianki czeka na przyszłych mistrzów małej rakietki. Zapisy na nowy rok zajęć właśnie się zaczęły. Treningi odbywać się będą we wtorki i piątki w godz. 18.30-20. W Bronowiance droga do mistrzostwa stoi otworem, bo to - według najnowszego rankingu Ministerstwa Sportu i Turystyki - najlepszy klub w Polsce we współzawodnictiwe dzieci i młodzieży.

Treningi dla nowych grup naborowych odbywać się będą we wtorki i piątki w godz. 18.30-20 w małej hali klubu. Mogą je zacząć już przedszkolaki! Im młodszy kandydat na pingpongist(k)ę, tym lepiej, bo tenis stołowy to wszechstronnie rozwijająca dyscyplina sportu, kształtuje zarówno ciało jak i umysł. Każdy - dziewczynki i chłopcy - może w nim spróbować sił. Nad treningiem dzieci czuwa w Bronowiance zespół kompetentnych, mających doświadczenie zawodnicze i trenerskie szkoleniowców. Klub posiada jedną z najlepszych w Polsce baz do szkolenia w tenisie stołowych. W naszych obiektach odbywają się zgrupowania kadr narodowych kobiet i mężczyzn, a także osób niepełnosprawnych.
Więcej informacji o szkółce tenisa stołowego Bronowianki i zajęciach dla dzieci i młodzieży udzieli trener Szymon Kołodziej (tel. 668 325 692)