Sponsor techniczny

Oficjalny lekarz

Partnerzy

Trójka z Bronowianki na małopolskim podium

Nowy zawodnik Bronowianki Maciej Kotarski wygrał pierwszy w tym sezonie turniej kwalifikacyjny juniorów w tenisie stołowym. Na podium stanęli także Alicja Śliwa, trzecia wśród juniorek i Damian Magulski, trzeci wśrod juniorów.

Zawodnicy Bronowianki tradycyjnie odgrywali główne role w małopolskiej rywalizacji. Do najwyższego miejsca na podium  dotarł Maciej Kotarski, który w półfinale pokonał klubowego kolegę Krzysztofa Kapika, a w finale Daniela Lisa z Olesna. Na podium stanął też Damian Magulski. Na miejscach 17-24 zakończył zawody Mateusz Zębala.

W rywalizacji juniorek na trzecim miejscu uplasowała się Alicja Śliwa, czwarta była Dominika Wołowiec, a piąta Ewa Kołodziej. Na miejscach 9-12 sklasyfikowane zostały Wiktora Szymura i Sara Pytel, a na pozycjach 17-20 Magdalena Graboń. Rywalizację wygrała Kinga Kosmal z Płomienia Limanowa.

Prawo startu w Grand Prix Polski ma bez kwalifikacji Paulina Knyszewska, 2. w ogólnopolskim rankingu juniorek.